Kometa Brno – Havlíčkův Brod 8:1 (kon.) | Kladno – Chomutov 4:3 (kon.) | Jihlava – Sparta 1:5 (kon.)
Olomouc – Třinec 3:6 (kon.) | HC Litvínov – Letňany 2:8 (kon.) | Havířov – Opava 3:1 (kon.)
Slavia – Ústí n/L 5:1 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 0:3 (kon.) | Žďár n/S – Pardubice 0:5 (kon.)
HC Kometa Brno
8:1 (2:0, 3:0, 3:1)
BK Havlíčkův Brod
Neděle 20.09.2015, 10:45 • Sportcentrum Lužánky, Brno. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Utkání 5. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu skupiny střed je za námi a mělo jasného vítěze. Kometa přerušila svoji sérii proher a získala první tři body sezóny. Zároveň upravila i svůj gólový poměr, protože osm branek nevstřelíte každý zápas. Hosté z Havlíčkova Brodu si na body musí počkat alespon do příštího kola. (12:57:24)

54:09
    Kometa právě vstřelila branku!
    V přesilové hře přidává domácí Kometa osmou branku. Branku vstřelil MAXIM ČAJKOVIČ.

49:05
    Autoři branek a asistencí budou po utkání doplněni.

47:17
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky MICHAL TEPLÝ. Asistence: Richard Cachnín, Viktor Horák.

44:44
    Autorem branky ADAM GAJARSKÝ. Asistence: Maxim Čajkovič, Martin Lašák.

44:04
    Autorem branky MATĚJ SVOBODA. Asistence: Jakub Konečný.

40:01

Ve druhé části dala Kometa tři branky a jasn míří za vítězstvím.

40:00

35:50
    Autorem branky je MAXIM ČAJKOVIČ. Asistence: Libor Zábranský, Adam Gajarský.

34:49
    Autorem branky ERIK MELUZÍN. Asistence: Patrik Vašíček, Daniel Kavický.

25:50
    Autorem branky je ADAM GAJARSKÝ. Asistence: Martin Lašák, Libor Zábranský.

20:01

Úvodní třetina přinesla kromě dvou vyloučení domácího Kučeříka a dvou minut pro hostujícího Kyncla i dvě branky Komety. Druhé z nich docílili modro-bílí hráči právě díky početní výhodě a mají tak mnohem lepší výchozí pozici do zbývajících minut utkání.

20:00

09:00
    Přesně na startu 10. minuty se trefuje MARTIN LAŠÁK a Kometa díky němu odskakuje na rozdíl dvou branek. To je úvod, který Kometě od startu soutěže chyběl. Brno dokázalo využít přesilovou hru 5 na 4. Asistence: Libor Zábranský, Maxim Čajkovič.

05:33
    Domácí DOMINICK VAŠÍČEK se trefuje poprvé v novém ročníku a zajišťuje tak Kometě vedení. Asistence: Patrik Vašíček, Pascal Masár.

Tomáš Čekal

Branky a nahrávky: 6. Vašíček D. (Vašíček P., Masár), 9. Lašák (Zábranský, Čajkovič), 26. Gajarský (Lašák, Zábranský), 35. Meluzín (Vašíček P., Kavický), 36. Čajkovič (Zábranský, Gajarský), 45. Svoboda M. (Konečný J.), 45. Gajarský (Čajkovič, Lašák), 55. Čajkovič – 48. Teplý M. (Cachnín, Horák)

HC Kometa Brno: Dostál – Masár, Holemý, Věžník, Vašíček, Zábranský, David, Sedláček – Kavický, Čajkovič, Novák, Kučeřík, Konečný Jakub, Gajarský, Kudrna, Meluzín, Svoboda, Vašíček Dominick, Kunc, Lašák.
    BK Havlíčkův Brod: Arbelovský – Krejčí, Škareda, Adam, Zvěřina, Horák, Hybeš, Smolko – Kohout, Kulhánek, Dudek, Pokorný, Cachnín, Plíhal, Tecl, Krajíček, Teplý, Pejchal, Kyncl.

Rozhodčí: Kohoutek – Procházka, Vašíček.