Liberec – Sparta 6:4 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 7:0 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 1:6 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 8:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Třinec 4:1 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 3:1 (kon.)
HC Kometa Brno
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 24.09.2015, 18:00 • DRFG Arena, Brno • DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

Kometa v závěrečné třetině přidala ještě jeden gól a tím si pojistila dnešní tříbodový zisk nad Třincem.
    Přeji pěkný zbytek večera a někdy příště, na počtenou. (20:12:00)

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Kometa je kompletní a vyváží puk pryč.

58:25
    Brno je ve čtyřech.

58:01
    Oceláři tlačí na Brno, Slavíček ale odolává velké spoustě střel a nepříjemných dorážek úspěšně.

56:51
    Pro domácí nastanou těžké chvíle. Jakub Boltvan (KOM) dostává dvě minuty za podražení. Minutu a půl bude hrát Třinec přesilovku 5 na 3.

56:24
    Martin Biolek (KOM) – 2 minuty za nedovolené bránění.

56:14
    Výhoda pro hosty, domácí jsou kompletní na krátko.

55:33
    Třinci nevyšel střelecký pokus z levého kruhu a Brno dostává kotouč do středního pásma.

54:35
    Domácí vyhazují puk a střídají.

54:17
    Za hákování dostává dvouminutový trest Petr Kratochvíl (KOM).

53:59
    Menší potyčka u hostující branky, rozhodčí oba aktéry dávají od sebe a jdou na střídačku.

53:19
    Petrák se mezi kruhy dostal nečekaně k puku a ihned jej vyslal na brněnskou svatyni.

52:27
    Kometa právě vstřelila branku!
    Přes modrou čáru přeletěl ve velké rychlosti RICHARD GARČIC a vypálil k bližší tyči, od které se puk odrazil do gólmana a do branky. Asistence: Jakub Boltvan.

51:52
    Dudáček vyrazil střelu Kupčíka do ochranné sítě.

51:03
    Kometa je kompletní a drží puk v útočné třetině.

49:38
    Michal Kovařčík na pravém kruhu mířil ke vzdálenější tyčce, jen o kousek ji minul!

49:10
    Minuta oslabení Brna pryč, modrobílí zatím drží na modré lajně neprůchozí bariéru.

48:10
    Jan Švejda (KOM) – 2 minuty za zdržování hry – sevření puku.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 16. Boltvan (Garčic, Furch), 32. Dvořák (Havránek, Kratochvíl), 39. Kratochvíl (Dvořák, Havránek), 53. Garčic (Boltvan) – 22. Kovařčík O. (Petrák, Schwarz)

HC Kometa Brno: Slavíček (Gerža) – Kupčík, Švejda, Kabelka, Kubeš, Štancl, Sedláček, Furch, Kratochvíl – Havránek, Dvořák, Garčic, Boltvan (C), Havlát, Nováček, Dupljaku, Biolek, Grünwald, Lunter
    HC Oceláři Třinec: Dudáček (Hlaváč) – Stránský (C), Roman Michal, Zahradníček, Bartko, Hejda, Janiczek – Kofroň, Kovařčík M., Roman Miloš, Kaukič, Pala, Samohejl, Petrák, Kovařčík O., Schwarz, Lorek, Stuchlík, Flok

Rozhodčí: Czubaj, Čuňočka – Kříž