Liberec – Sparta 6:4 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 7:0 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 1:6 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 8:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Třinec 4:1 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 24.09.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

Je za námi vyrovnaný zápas, který byl po šedesáti minutách 1:1 a tak následovalo prodloužení, ve kterém si bonusový bod připisují Vítkovice, když se prosadil Filip Kuťák. Toto je dnes ode mně vše a přeji hezký zbytek večera. (20:09:01)

63:58
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A máme tu rozhodnuto! Vítkovice v prodloužení přehrávali domácí a tak po střele FILIPA KUŤÁKA získávají bonusový bod. Bez asistence.

62:54
    Kousal mohl rozhodnout, ale nedokázal prostřelit hráče před sebou a gólu se neujala ani dorážka dalšího jihlavského hráče.

61:57
    Po další střele hostů hru opět přerušuje domácí brankář. Vhazování po jeho levici.

61:20
    Teď vyjíždí i Dukla a snaží se ohrozit branku hostů.

60:33
    Kafka vyslal od modré čáry na bránu střelu, kterou Kořenář vyráží svým pravým betonem do rohu kluziště.

60:01

Po šedesáti minutách hry je stav nerozhodný 1:1 a tak bude muset rozhodnou prosloužení po případě samostatné nájezdy.

60:00

59:48
    Wanecki ještě zasahuje a uvidíme ještě jedno buly v útočném pásmu Dukly.

58:47
    Vlček obkroužil branku soupeře a snažil se zavěsit podél tyčky. Gólman Vítkovic se však stačil přesunout ke své tyčce včas.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58
    Zakázané uvolnění i na druhé straně. Nyní se hra stehuje před Kořenáře.

57:34
    zakázané uvolněná Vítkovic. Dukla se tak stěhuje do útočného pásma .

57:01
    Dukla má ještě tři minuty na to, aby strhla vítězství na svou stranu. To samé však platí u hostujícího celku.

56:33
    Kousal se výborně vrátila znemožnil vítkovickému hráči se dostat do palebné pozice.

55:45
    Oba týmy střídají a Vítkovice se pouštějí do dalšího útoku.

55:00
    Anděl zkusil své štěstí a vyslal ránu na bránu, střela však končí stejně jak před chvíli na druhé straně v ochranné síti.