Liberec – Sparta 6:4 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 7:0 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 1:6 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 8:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Třinec 4:1 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 3:1 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Sedmou branku přidal s pomocí brankové konstrukce ADAM RUŽIČKA. Asistence: Jakub Hoskovec a Karel Nedbal.

59:28
    Po Pannově přihrávce pálil z první do gólmana Pipek.

58:45
    Ještě jedna přesilová hra pro domácí, za sekání si dvě minuty odpyká Marek Sloboda.

57:01
    Tvrdá rána Panáčka končí pouze u Červeného.

56:27
    FILIP ZADINA dokázal před brankou soupeře obrat o puk Šandu a ihned poté bekhendem překonal Kváču. Bez asistence.

55:31
    Šulek jel sám na gólmana, kterého si položil na led, ale bekhendovým pokusem přestřelil.

54:12
    Zadina ihned poté co naskočil z trestné lavice dostal skákavou přihrávku do brejku, tu ale nedokázal zpracovat.

53:48
    Šulkův pokus vyrazil Červený do ochranné sítě.

53:02
    Sloboda se snažil vypálit z pokleku z první, ale rána mu nesedla.

52:03
    Filip Zadina (PCE) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

51:31
    Zadina bekhendovým pokusem ze středu hřiště zamířil pouze do prvního hráče před sebou.

50:49
    Pixa pouze posílá kotouč do útočné třetiny a se spoluhráči odjíždí střídat.

49:52
    Tvrdá rána Bendy od modré čáry končí mimo.

49:01
    Ružička po střele najel do hostujícího gólmana, hra je přerušena.

46:33
    S nahozením Berana si Kváča v pohodě poradil.

45:49
    Nedbal pálil pouze nad, následně se Motor na malou chvíli osvobozuje.

45:19
    Východočeši kombinují v útočném pásmu a čekají na nejlepší příležitost ke střele.

44:27
    Další nepříjemnost pro České Budějovice, součastně vyloučeni Josef Žáček a Jakub Šuhaj.

43:59
    Signalizovaná přesilovka domácích, ty nyní hrají v šesti hráčích v poli.

43:17
    Hoskovec se snažil celou akci vyšperkovat přihrávkou na Ružičku, ten ale puk na branku nasměřovat nedokázal.

42:42
    Po Pipkově nahrávce si MARTIN KRAJŇÁK vybruslil s kotoučem podél pravého mantinelu až k brance soupeře a následně poslal puk do levého horního rohu brány. Asistence: Tomáš Pipek.

41:39
    Ofsajd domácího celku.

41:11
    Pardubicím se zatím v přesilovce příliš nedaří, nyní rozjíždějí další akci od vlastní svatyně.

40:01

40:00

39:52
    Další vyloučení na straně Budějovic, dvě minuty za hákování dostává Josef Žáček.

38:51
    Zadina dostal přihrávku do mezikruží od Ružičku, ale těsně před střelou mu kotouč přeskočil čepel.

38:08
    Po zakázeném uvolnění Dynama se bude vhazovat po levici Červeného.

36:39
    Pixa měl za sebou domácího obránce a nepodařilo se mu ideálně zakončit.

35:45
    Pardubičtí sice kombinují v útočném pásmu, ke střele se ale ještě nedostali.

34:26
    Hosté reagují střídáním brankářů, Spáčil přepustil své místo v brankovišti Kváčovi.

34:26
    Napoprvé mířil Ružika pouze do betonu gólmana, následně ale ADAM RUŽIČKA dostal přihrávku od Nedbala a z první trefil volné místo u levé tyčky. Asistence: Karel Nedbal.

33:51
    Další vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě Motoru, trest odjíždí odsedět Jakub Doktor.

32:24
    Tečovaná střela domácích končí v ochranné síti, bude se vhazovat před Spáčilem.

31:10
    Motor je potrestán dvěmi plus dvěmi minutami za držování hry.

30:57
    Dynamo se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

30:33
    Šuhaj vypálil tvrdě z levé strany příklepem, jeho ránu Červený vyrazil a poradil si i s následnou dorážkou.

29:56
    Přichází vyloučení i na druhé straně, Lukáš Kučera (PCE) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

29:27
    Zadina se snažil proniknout do útočného pásma s kotoučem sám, ale přišel o něj.

28:16
    Hanus posílá kotouč od vlastní brány až na druhou stranu kluziště.

27:35
    Jan Pixa (CEM) dostává za napadení Růžičky dvě minuty, domácí hráč za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku.

27:17
    Kučerova rána od modré končí v lapačce Spáčila.

26:29
    Budějovice jsou nyní aktivnější, ale do žádné vážnější šance se nedostaly.

24:47
    Po vhazování se dostal kotouč k FILIPU ZADINOVI, jenž ho poslal do horního rohu branky. Asistence: Jakub Hoskovec.

24:18
    Hráči Motoru ani na dvakrát nedokázali překonat pohotového gólmana Pardubic.

23:36
    Domácí vyhodili kotouč pouze mimo hrací plochu, vhazovat se bude po levici Červeného.

22:54
    Šulek zamířil pouze do připraveného Červeného.

22:33
    Václav Beran (PCE) dostává dvě minuty za podražení.

22:18
    Rohlíkův pokus ihned po vhazování vyrazil Spáčil lapačkou.

21:52
    Ružička zblokoval Šandovi střelu, ale Zadinu do rychlého brejku vyslat nedokázal.

20:43
    Kusý pálil z levé strany mimo tři tyče.

20:23
    Dynamo se ihned po úvodním vhazování vydalo do útočné třetiny, kde kombinuje.

20:01

20:00

19:49
    Motor se osvobozuje vyhozením přes celé hřiště, tuto třetinu už se zřejmě ubrání.

18:55
    Pipek pálil po ledě pouze do připraveného Spáčila.

18:35
    Jan Pixa (CEM) vyloučen na dvě minuty zákovaní.

17:21
    Ružička nedokázal zpracovat přihrávku mezi obránci, ale Pardubice zůstávají u puku.

15:24
    Kusý se prokličkoval až ke střele z mezikruží, ale mířil pouze do gólmana.

14:50
    Šulek přihrávku od spoluhráče nedostihl a je z toho zakázané uvolnění.

13:41
    Horyna vyslal do útoku TOMÁŠE PIPKA, který zakončil přesně mezi betony Spáčila. Asistence: Josef Horyna.

12:32
    Kusého pokus vyrazil Spáčil betonem mimo.

12:14
    Odpískaný ofsajd Pardubic.

10:39
    Rudyho nahození končí pouze na brusli hostující obránce, který následně poslal kotouč do bezpečí.

09:37
    Další vyloučení Motoru, na dvě minuty za podražení si odjíždí sednout Tomáš Fencl.

08:36
    Krajňák našel přesnou přihrávkou na levé straně před brankou zcela osamoceného DENISE KUSÉHO, který zakončoval do odkryté klece. Asistence: Martin Krajňák a Ondřej Panna.

08:06
    Východočeši se sice usadili v útočném pásmu, ale Spáčila zatím nijak vážně neohrozili.

07:12
    Jan Bárta (CEM) vyloučen na dvě minuty za podražení.

06:42
    České Budějovice vyhazují jen na zakázané uvolnění.

06:18
    Kučera tečoval Nedbalův pokus pouze mimo tři tyče.

05:42
    Zadina se po tvrdém hitu v útočném pásmu jen těžce zvedá z lede.

04:32
    Krajňákova sražená střela končí na zadním plexiskle, hosté se následně osvobozují.

04:20
    Jakub Doktor (CEM) dostává dvě minuty za podražení.

04:12
    Zadina se snažil prokličkovat až do zakončení, ale přes obránce neprošel.

02:11
    Přihrávku od Panny před branku nedokázal Rudy ideálně zpracovat, Budějovice se vydávají do protiútoku.

00:36
    Hra je zatím na obou stranách nepřesná, ani jeden z celků se ještě nedostal ke střele.

00:24
    Odpískaný ofsajd Motoru.

00:01

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Horyna, Rudy, Nedbal, Kučera, Beran, Faltys, Šklíba – Pipek, Krajňák, Panna – Zadina, Ružička, Hoskovec – Hlaváček, Kusý, Rohlík – David Voženílek, Velinský.

HC Motor České Budějovice: Spáčil (Kváča) – Hanus, Farka, Matoušek, Šanda, Žáček, Klinecký, Michal, Benda – Fencl, Doktor, Šuhaj, Sloboda, Šulek, Bárta, Pixa, Panáček, Bárta, Bednařík.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Pechánek.

Juniorům Motoru se zatím příliš nedaří, podařilo se jim vyhrát pouze ve třetím kole ve Spartou, zbylé zápasy prohráli, kvůli čemuž jsou v tabulce až předposlední se skórem 16:25.

První ani poslední odehraný zápas Pardubicím nevyšel, v prvním kole podlehly doma Spartě poměrně vysoko 4:7 a v poslední prohrály se stejným soupeřem už těsným rozdílem 3:4. Zbylé tři zápasy dokázali hráči Dynama získat ve svůj prospěch.

Příjemný hokejový podvečer, dnes se v rámci 7. kola DHL Extraligy juniorů představí na ledě Dynama HC Motor České Budějovice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 9. Kusý (Krajňák, Panna), 14. Pipek (Horyna), 25. Zadina (Hoskovec), 35. Ružička (Nedbal), 43. Krajňák (Pipek), 57. Zadina, 60. Ružička (Hoskovec, Nedbal)

HC Motor České Budějovice: Spáčil (35. Kváča) – Hanus, Farka, Matoušek, Šanda, Žáček, Klinecký, Michal, Benda – Fencl, Doktor, Šuhaj, Sloboda, Šulek, Bárta, Pixa, Panáček, Bárta, Bednařík.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Pechánek