Liberec – Sparta 6:4 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 7:0 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 1:6 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 8:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Třinec 4:1 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 3:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:0 (2:0, 2:0, 3:0)
HC Motor České Budějovice
Čtvrtek 24.09.2015, 17:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Příjemný hokejový podvečer, dnes se v rámci 7. kola DHL Extraligy juniorů představí na ledě Dynama HC Motor České Budějovice.

První ani poslední odehraný zápas Pardubicím nevyšel, v prvním kole podlehly doma Spartě poměrně vysoko 4:7 a v poslední prohrály se stejným soupeřem už těsným rozdílem 3:4. Zbylé tři zápasy dokázali hráči Dynama získat ve svůj prospěch.

Juniorům Motoru se zatím příliš nedaří, podařilo se jim vyhrát pouze ve třetím kole ve Spartou, zbylé zápasy prohráli, kvůli čemuž jsou v tabulce až předposlední se skórem 16:25.

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Horyna, Rudy, Nedbal, Kučera, Beran, Faltys, Šklíba – Pipek, Krajňák, Panna – Zadina, Ružička, Hoskovec – Hlaváček, Kusý, Rohlík – David Voženílek, Velinský.

HC Motor České Budějovice: Spáčil (Kváča) – Hanus, Farka, Matoušek, Šanda, Žáček, Klinecký, Michal, Benda – Fencl, Doktor, Šuhaj, Sloboda, Šulek, Bárta, Pixa, Panáček, Bárta, Bednařík.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Pechánek.

00:01

00:24
    Odpískaný ofsajd Motoru.

00:36
    Hra je zatím na obou stranách nepřesná, ani jeden z celků se ještě nedostal ke střele.

02:11
    Přihrávku od Panny před branku nedokázal Rudy ideálně zpracovat, Budějovice se vydávají do protiútoku.

04:12
    Zadina se snažil prokličkovat až do zakončení, ale přes obránce neprošel.

04:20
    Jakub Doktor (CEM) dostává dvě minuty za podražení.

04:32
    Krajňákova sražená střela končí na zadním plexiskle, hosté se následně osvobozují.

05:42
    Zadina se po tvrdém hitu v útočném pásmu jen těžce zvedá z lede.

06:18
    Kučera tečoval Nedbalův pokus pouze mimo tři tyče.

06:42
    České Budějovice vyhazují jen na zakázané uvolnění.

07:12
    Jan Bárta (CEM) vyloučen na dvě minuty za podražení.

08:06
    Východočeši se sice usadili v útočném pásmu, ale Spáčila zatím nijak vážně neohrozili.

08:36
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Krajňák našel přesnou přihrávkou na levé straně před brankou zcela osamoceného DENISE KUSÉHO, který zakončoval do odkryté klece. Asistence: Martin Krajňák a Ondřej Panna.

09:37
    Další vyloučení Motoru, na dvě minuty za podražení si odjíždí sednout Tomáš Fencl.

10:39
    Rudyho nahození končí pouze na brusli hostující obránce, který následně poslal kotouč do bezpečí.

12:14
    Odpískaný ofsajd Pardubic.

12:32
    Kusého pokus vyrazil Spáčil betonem mimo.

13:41
    Horyna vyslal do útoku TOMÁŠE PIPKA, který zakončil přesně mezi betony Spáčila. Asistence: Josef Horyna.

14:50
    Šulek přihrávku od spoluhráče nedostihl a je z toho zakázané uvolnění.

15:24
    Kusý se prokličkoval až ke střele z mezikruží, ale mířil pouze do gólmana.

17:21
    Ružička nedokázal zpracovat přihrávku mezi obránci, ale Pardubice zůstávají u puku.

18:35
    Jan Pixa (CEM) vyloučen na dvě minuty zákovaní.

18:55
    Pipek pálil po ledě pouze do připraveného Spáčila.

19:49
    Motor se osvobozuje vyhozením přes celé hřiště, tuto třetinu už se zřejmě ubrání.

20:00

20:01

20:23
    Dynamo se ihned po úvodním vhazování vydalo do útočné třetiny, kde kombinuje.

20:43
    Kusý pálil z levé strany mimo tři tyče.

21:52
    Ružička zblokoval Šandovi střelu, ale Zadinu do rychlého brejku vyslat nedokázal.

22:18
    Rohlíkův pokus ihned po vhazování vyrazil Spáčil lapačkou.

22:33
    Václav Beran (PCE) dostává dvě minuty za podražení.

22:54
    Šulek zamířil pouze do připraveného Červeného.

23:36
    Domácí vyhodili kotouč pouze mimo hrací plochu, vhazovat se bude po levici Červeného.

24:18
    Hráči Motoru ani na dvakrát nedokázali překonat pohotového gólmana Pardubic.

24:47
    Po vhazování se dostal kotouč k FILIPU ZADINOVI, jenž ho poslal do horního rohu branky. Asistence: Jakub Hoskovec.

26:29
    Budějovice jsou nyní aktivnější, ale do žádné vážnější šance se nedostaly.

27:17
    Kučerova rána od modré končí v lapačce Spáčila.

27:35
    Jan Pixa (CEM) dostává za napadení Růžičky dvě minuty, domácí hráč za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku.

28:16
    Hanus posílá kotouč od vlastní brány až na druhou stranu kluziště.

29:27
    Zadina se snažil proniknout do útočného pásma s kotoučem sám, ale přišel o něj.

29:56
    Přichází vyloučení i na druhé straně, Lukáš Kučera (PCE) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

30:33
    Šuhaj vypálil tvrdě z levé strany příklepem, jeho ránu Červený vyrazil a poradil si i s následnou dorážkou.

30:57
    Dynamo se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

31:10
    Motor je potrestán dvěmi plus dvěmi minutami za držování hry.

32:24
    Tečovaná střela domácích končí v ochranné síti, bude se vhazovat před Spáčilem.

33:51
    Další vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě Motoru, trest odjíždí odsedět Jakub Doktor.

34:26
    Napoprvé mířil Ružika pouze do betonu gólmana, následně ale ADAM RUŽIČKA dostal přihrávku od Nedbala a z první trefil volné místo u levé tyčky. Asistence: Karel Nedbal.

34:26
    Hosté reagují střídáním brankářů, Spáčil přepustil své místo v brankovišti Kváčovi.

35:45
    Pardubičtí sice kombinují v útočném pásmu, ke střele se ale ještě nedostali.

36:39
    Pixa měl za sebou domácího obránce a nepodařilo se mu ideálně zakončit.

38:08
    Po zakázeném uvolnění Dynama se bude vhazovat po levici Červeného.

38:51
    Zadina dostal přihrávku do mezikruží od Ružičku, ale těsně před střelou mu kotouč přeskočil čepel.

39:52
    Další vyloučení na straně Budějovic, dvě minuty za hákování dostává Josef Žáček.

40:00

40:01

41:11
    Pardubicím se zatím v přesilovce příliš nedaří, nyní rozjíždějí další akci od vlastní svatyně.

41:39
    Ofsajd domácího celku.

42:42
    Po Pipkově nahrávce si MARTIN KRAJŇÁK vybruslil s kotoučem podél pravého mantinelu až k brance soupeře a následně poslal puk do levého horního rohu brány. Asistence: Tomáš Pipek.

43:17
    Hoskovec se snažil celou akci vyšperkovat přihrávkou na Ružičku, ten ale puk na branku nasměřovat nedokázal.

43:59
    Signalizovaná přesilovka domácích, ty nyní hrají v šesti hráčích v poli.

44:27
    Další nepříjemnost pro České Budějovice, součastně vyloučeni Josef Žáček a Jakub Šuhaj.

45:19
    Východočeši kombinují v útočném pásmu a čekají na nejlepší příležitost ke střele.

45:49
    Nedbal pálil pouze nad, následně se Motor na malou chvíli osvobozuje.

46:33
    S nahozením Berana si Kváča v pohodě poradil.

49:01
    Ružička po střele najel do hostujícího gólmana, hra je přerušena.

49:52
    Tvrdá rána Bendy od modré čáry končí mimo.

50:49
    Pixa pouze posílá kotouč do útočné třetiny a se spoluhráči odjíždí střídat.

51:31
    Zadina bekhendovým pokusem ze středu hřiště zamířil pouze do prvního hráče před sebou.

52:03
    Filip Zadina (PCE) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

53:02
    Sloboda se snažil vypálit z pokleku z první, ale rána mu nesedla.

53:48
    Šulkův pokus vyrazil Červený do ochranné sítě.

54:12
    Zadina ihned poté co naskočil z trestné lavice dostal skákavou přihrávku do brejku, tu ale nedokázal zpracovat.

55:31
    Šulek jel sám na gólmana, kterého si položil na led, ale bekhendovým pokusem přestřelil.

56:27
    FILIP ZADINA dokázal před brankou soupeře obrat o puk Šandu a ihned poté bekhendem překonal Kváču. Bez asistence.

57:01
    Tvrdá rána Panáčka končí pouze u Červeného.

58:45
    Ještě jedna přesilová hra pro domácí, za sekání si dvě minuty odpyká Marek Sloboda.

59:28
    Po Pannově přihrávce pálil z první do gólmana Pipek.

59:40
    Sedmou branku přidal s pomocí brankové konstrukce ADAM RUŽIČKA. Asistence: Jakub Hoskovec a Karel Nedbal.

Konec zápasu. (19:02:20)

Adam Joska

Branky a nahrávky: 9. Kusý (Krajňák, Panna), 14. Pipek (Horyna), 25. Zadina (Hoskovec), 35. Ružička (Nedbal), 43. Krajňák (Pipek), 57. Zadina, 60. Ružička (Hoskovec, Nedbal)

HC Motor České Budějovice: Spáčil (35. Kváča) – Hanus, Farka, Matoušek, Šanda, Žáček, Klinecký, Michal, Benda – Fencl, Doktor, Šuhaj, Sloboda, Šulek, Bárta, Pixa, Panáček, Bárta, Bednařík.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Pechánek