Buffalo – Ottawa 2:5 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 2:1 (kon.) | Detroit – Chicago 4:1 (kon.)
Nashville – Tampa 5:2 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 3:2 (kon.)
New York Islanders
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
New Jersey Devils
Čtvrtek 24.09.2015, 01:00 • Barclays Center, New York • Příprava NHL

Z mé strany to bude vše. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc či dobré ráno! (03:51:59)

Dnešní utkání sledovalo 7046 diváků.

V základní hrací době vyhráli New York Islanders a to je klíčové. Pomohl jim k tomu výborný úvod. Nejprve ve čtvrté minutě skóroval Brock Nelson, posléze se v minutě šesté prosadil obránce Travis Hamonic.

Ďáblové dokázali snížit ve 38. minutě, když Lee Stempniak z otočky okolo klece dopravil puk do brány. Na více už se ovšem nezmohli.

Týmy si posléze vyzkoušely prodloužení 3 na 3, které přineslo mnoho akcí. Vítězně nakonec skončila ta z konce 63. minuty, kterou úspěšně proměnil Tyler Kennedy. Oba hráči, kteří jsou v New Jersey na zkoušce, se tak dnes prosadili gólově.

Konec zkušebního prodloužení.
    Tyler KENNEDY - gól ve zkušebním prodloužení

62:55
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    Nakonec ze zkušebního prodloužení odchází vítězně Devils. Petrov ztratil hokejku a hosté se tak dostali do přečíslení 2 na 1, které úspěšně zakončil TYLER KENNEDY. Asistence: Sergej Kalinin.

62:00
    Pulock nahrál do dobré pozice na Beauvilliera, jenž hrál dnes dobré utkání. Nyní ovšem nemířil dobře.

61:56
    Oddechový čas pro hosty.

61:56
    Brooklynskému celku se zatím daří o dost více, Devils nyní vyhodili na icing.

61:48
    Beauvillier čekal na přihrávku před bránu, nicméně hosté měli velké štěstí, že nezakončil ideálně.

61:31
    Tvrdou střelu Travise Hamonica z pravé strany hostující gólman vyrazil.

61:06
    John Tavares se dostal po pasu od Stromea do zajímavé příležitosti, ale trefil jen betony Coryho Schneidera.

60:28
    Palmieri dostal puk do obrovské šance, nicméně Gibson vytáhl výborný zákrok betonem!

60:16
    První útočnou akci zkusil domácí celek, ale přihrávka Okposa byla zblokována.

60:01
    Prodloužení 3 na 3 začalo. Výsledek už ovšem neovlivní, Islanders tak jako tak vyhráli utkání.

Ještě ale neodcházejte, týmy si totiž vyzkouší prodloužení 3 na 3, ačkoliv je již rozhodnuto o výhře Islanders!

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 4. Nelson, 6. Hamonic (Tavares, Strome) – 38. Stempniak, 63. Kennedy (Kalinin)

New York Islanders: Poulin (41. Gibson) – Hamonic, Pulock, Czuczman, Strait, Mayfield, de Haan – Lee, Tavares "C", Strome – Nelson, Nielsen "A", Okposo "A" – Dal Colle, Beauvillier, Petrov – Vaive, Wright, Johnston
    New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Merrill, Severson, Gelinas, Mozík, Helgeson, Gragnani – Henrique "A", Zacha, Palmieri "A" – Kennedy, Josefson "A", Boucher – Matteau, Kalinin, Stempniak – Létourneau-Leblond, O'Brien, Pietila

Rozhodčí: L'Ecuyer, McIsaac – Nansen, Sericolo