Buffalo – Ottawa 2:5 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 2:1 (kon.) | Detroit – Chicago 4:1 (kon.)
Nashville – Tampa 5:2 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 3:2 (kon.)
Nashville Predators
5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
Tampa Bay Lightning
Čtvrtek 24.09.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Příprava NHL

Dnes je to ode mě vše, přeji krásnou dobrou noc a u další onlajnů, na shledanou! (05:03:03)

Vyhrané vhazování: 33 – 26.

Je dobojováno. Domácí vyhráli třetí třetinu 1:0, i když se zdálo, že Tampa byla v závěrečné třetině lepším týmem, ale nedokázala využít ani jednu ze svých větších akcí nebo přesilovek. Nashville podruhé ve dvou dnech poráží v přípravných zápasech Tampu Bay Lightning a může se chystat na další zápasy, které je čekají.

Střely ve třetí třetině: 5 – 11.

59:46
    Domácí drží puk za svoji brankou, a vypadá to, že už se nikam nepoženou.

59:11
    Nikita Nesterov se pokusil o střelu z úhlu, na pozorného Rinneho si však nepřišel.

58:37
    Po sražené střele se bude vhazovat před Rinnem.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:47
    Nashville právě vstřelil branku!
    Domácí využívají další přesilovku a navyšují tak svůj náskok o 3 branky! COLTON SISSONS si parádně navedl puk do mezikruží, odkud vypálil a jeho svižná rána zápěstím končí za zády bezmocného Yorka! Asistence: Viktor Arvidsson, Steve Moses.

57:19
    Hosté vyhazují puk přes všechny čáry a střídají.

56:48
    Andrej Šustr teď parádně skočil do střely, která by zřejmě skončila gólem! Náhradní brankář York mu může jen děkovat.

56:19
    Domácí se jednoduše dostali do útočného pásma, kde nyní operují s kotoučem.

55:53
    J. T. Brown oslabil svůj tým nešetrným zákrokem u mantinelu a míří na trestnou lavici. Dvě minuty za sekání.

55:48
    Andrej Šustr nahazuje puk do útočného pásma a společně s jeho spoluhráči se za ním řítí.

55:09
    Komerční přestávka.

54:53
    Ofsajd, ve kterém se ocitl Fiala.

54:06
    Matthew Peca zkusit ránu zápěstím, Pekka Rinne se však vůbec nemusel bát, rána mu totiž vůbec nesedla.

Branky a nahrávky: 8. Neal (Josi, Fiala), 9. Weber (Ribeiro, Wilson), 17. Smith (Josi, Bartley), 25. Smith (Wilson, Ribeiro), 58. Sissons (Arvidsson, Moses) – 27. Namestnikov (Blunden, Peca), 31. Brown

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Bitetto, Webber ''C'', Allen, Josi, Bartley, Aronson – Neal, Fisher, Moses, Smith, Nystrom, Gaustad, Wilson, Arvidsson, Watson, Fiala, Ribeiro, Sissons
    Tampa Bay Lightning: Wilcox (York) – Witkowski, Dotchin, Šustr, Mašín, Walcott, Nesterov – Johnson, Tambellini, Palát, Brown, Richard, Marchessault, Paradis, McGinn, Blunden, Peca, Kucherov, Namestnikov