Trnava – Pov. Bystrica 2:3 (po pr.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 1:3 (kon.) | Humenné – Senica 5:4 (1:0 po s.n.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.) | Prešov – Michalovce 6:0 (kon.) | Nové Zámky – Detva 3:0 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC 19 Humenné
5:4 (2:1, 1:3, 1:0 - 0:0)
HC Dukla Senica
sk Pátek 25.09.2015, 17:30 • ZŠ Humenné • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (20:08:43)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHK Bemaco Humenné.

Samostatné nájazdy začínajú.

Po krátkej úprave ľadu začne penaltový rozstrel.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:54
    Humenné na konci predĺženia zatlačilo hostí skvelou prihrávkou. Krempaský našiel pred bránou Roháčika, a ten prestrelil brankárovú lapačku.

64:00
    Hra je prerušená. Puk na zadnej sieti bránky domácich.

62:52
    Humenné v plnom počte.

60:52
    Vylúčenie na strane domácich, hráč Hopkovič Ladislav za menší trest – podrazenie.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Videli sme peknú tretiu tretinu. Domácim sa podarilo vyrovnať. Zápas sa bude predlžovať.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:19
    Vhadzovanie v útočnom pásme domácich.

Tomáš Šimeček

Branky a nahrávky: 15. KREMPASKÝ, 18. MIHALIČ (Nagy), 22. IHNAŤO (Šeliga, Krempaský), 51. IHNAŤO (Roháč), rozh. náj. IHNAŤO – 3. VIDELKA (Romančík, Pekarčík), 22. ŘEZAČ (Trenčan), 23. PEKARČÍK (Videlka, Romančík), 33. PEKARČÍK (Řezač)

1:0   Ihnaťo (HUM)

HC 19 Humenné: Brankár: Volentier (Kmeť)
    Obrana: Varga, Hopkovič, Grega, Roháčik, Kramár, Šeliga
    Útok: Segľa P., Vartovník, Segľa M., Podsedlý, Nagy, Mihalič, Ihnaťo, Roháč, Krempaský, Renčok, Krasničan, Šugar

HC Dukla Senica: Brankár: Račko
    Obrana: Černý, Fian, Grman, Pavešic, Šohajda, Žitňanský
    Útok: Daniel, Dobrý, Dvonč, Pekarčík, Řezač, Romančík, Ružička, Saliji, Trenčan, Videlka

Rozhodčí: ŠVAJKA Slavomír (HR1), GAVALIER Róbert (ČR1), WOLF Vladimír, Ing. (ČR2)