Jihlava – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 4:2 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 5:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 0:1 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Slavia 1:2 (1:2 po s.n.) | Sparta – Č. Budějovice 7:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 3:0 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 8:1 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:2 (0:0, 3:0, 0:2)
Berani Zlín
Sobota 26.09.2015, 17:00 • MFH Vítkovice • DHL Extraliga juniorů • 8. kolo

Ale já už se z promrzlé multifunkční haly v Ostravě-Vítkovicích loučím, přeji Vám příjemný zbytek prodlouženého víkendu a někdy napočtenou u dalších hokejových onlajnů. (19:11:23)

Tak to byl zápas.
    První třetina byla bezbranková a na ledě šlo vidět, že Zlín má přeci jen trošku více ze hry. Tato teorie se ale vyloučila ve druhé periodě, když vítkovičtí dokázali vsítil gól Halodovi třikrát, když se postupně trefili dvakrát Kafka a Wróbel.
    Jenže ve třetí třetině se probudili i hostující, kteří v posledních patnácti minutách dokázali Waneckého překonat dvakrát a "Ševci" se snažili o vyrovnání. Neúspěšně, Vítkovice, nutno říci, si zkušeně pohlídaly poslední minuty a nedovolily Zlínu vyrovnat.
    Výsledek? Tři body pro domácí za výhru nad Zlínem 3:2.

59:55
    Vítkovice drží puk v pásmu a vypadá to, že je rozhodnuto.

59:40
    Zlín to zkouší ze šesti hráči v poli!

59:05
    Vítkovice chtějí vyvolat tlak, Zlínští to cítí, vyhazují puk, tentokrát končí na střídačce hostů.

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny, zakázané uvolnění Zlína.

58:56
    Tak teď Vítkovice drží Zlín v obranném pásmu, hra je ale nakonec přerušena z důvodu posunuté branky.

58:33
    Žiak obětavě připravil puk Kafkovi, ten střílí, ale Haloda opět připraven.

58:27
    Zakázané uvolnění Zlína.

58:21
    Rozhodnout chtěl Kmošek, Halodovy betony byly proti.

57:40
    I teď Zlín drží Vítkovice v pásmu a Karafiát teď zazdil velkou šanci, když tečoval přihrávku svého spoluhráče, puk těsně minul bránu!

57:15
    Váňa bojuje o puk s několika vítkovickými hráči, úspěšně, puk se dostal ke Gazdovi, který střílí z modré, ale do ochranné sítě.

56:26
    Kafka vystřelil u zlínské střídačky, Haloda na chvíli nevěděl, kde má puk, ale nakonec jej našel a posunul na své spoluhráče.

56:03
    Vítkovice zkoušejí napodobit Zlín, jejich snaha ale končí na střídačce hostujícího týmu.

55:29
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín zkouší nahrávky po mantinelech, jedna z nich skončila na holi PETRA STRMISKY, který si s vítkovickým brankářem poradil! – 3:2. Asistence: Filip Stiksa.

55:05
    Z mezikruží pálil Žiak, Haloda připraven.

54:24
    Jáchym nahrál Kafkovi, ten minul, Vítkovice musí odznova.

54:24
    Gazda vystřelil u modré čáry, ale jeho střela byla odražena ochranné sítě.

Patrik Martiník

Branky a nahrávky: 28. Kafka (Puzič, Jáchym), 36. Kafka (Jáchym), 37. Wróbel (Gřeš, Kuťák) – 44. Vyoral (Kužílek, Horvát), 56. Strmiska (Stiksa)

HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Šimeček) – Šendera, Adamík "C", Charvát, Puzič, Gabrhelík, Krčmář – Hartmann, Spratek, Wróbel, Malina, Žiak, Danielčák, Beneš, Kmošek, Kafka "A", Jáchym "A", Kuťák, Gřeš. Trenér: Pavel Trnka.
    Berani Zlín: Haloda (Barvík) – Sirota, Kužílek, Váňa, Řezníček, Procházka, Gazda, Kolařík – Gago, Dalajka, Stiksa, Horvát, Vyoral "A", Karafiát, Strmiska, Hladiš "C", Hořanský. Trenér: Radek Pšurný.

Rozhodčí: Hradil – Gebauer – Rožánek