Jihlava – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 4:2 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 5:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 0:1 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Slavia 1:2 (1:2 po s.n.) | Sparta – Č. Budějovice 7:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 3:0 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 8:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
8:1 (2:0, 4:1, 2:0)
HC Plzeň 1929
Sobota 26.09.2015, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 8. kolo

Juniorské západočeské derby končí vysokou výhrou domácích 8:1! O tomto výsledku rozhodli především ve druhé třetině, ale i poté přidali další branky. Děkuji vám za sledování a přeji příjemný zbytek soboty. (19:05:42)

59:06
    Avšak ani Frček nezahálí, i on v posledních minutách předvádí jisté zákroky.

58:44
    Hosté se snaží o poslední útočnou akci, ale nakonec je z toho jen zakázané uvolnění.

58:21
    Čejka se Janatou měli na holích devátou branku domácích celku, Zeman ale předvedl nyní několik dobrých zákroků!

57:00
    Martin Osmík je zpět na ledě, domácí z tohoto oslabení vytěžili jednu vstřelenou branku.

56:30
    Obětavé zákroky domácích obránců, kteří se vrhají do střel svých protihráčů i za takto rozhodnutého stavu.

56:00
    Hosté mají stále k dispozici ještě minutu přesilové hry, uvidíme, jak s ní naloží.

55:10
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí přidávají osmou branku v zápase a navíc v oslabení! Ihned po vhazování se k puku dostal ONDŘEJ BERÁNEK, který se dostal do úniku a prostřelil Zemana mezi betony – 8:1! Bez asistence.

55:00
    Martin Osmík (KVA) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

54:35
    Hosté se v oslabení dostali do úniku, avšak Janata předvedl skvělý obraný zákrok, když dokázal na poslední chvíli protihráči puk vypíchnout

53:48
    Zikmund posílal kotouč před bránou, jeden z obránců ho tečoval a nasměroval brankáři mezi betony, ten je stihl zavřít na poslední chvíli.

52:59
    Ondřej Polívka (PLM) musel hasit vznikající šanci domácích, a tak svého soupeře musel podrazit, dostává za to dvě minuty.

52:28
    Když už se Plzeň dostane do nějaké šance, jako například nyní Hajšman, tak se skvělým zákrokem předvede Frček.

51:28
    Domácí hrají opravdu ve veliké pohodě, oproti tomu Plzni se dnes prostě nedaří. Snaha se jim upřít nedá, to opravdu ne, ale nemají dnes tedy moc štěstí.

49:47
    Plzeňské hokejisty v jejich útočném snažení zastavuje ofsajd.

48:42
    Nudnější část hry přetrhla sedmá branka Energie! LADISLAV ZIKMUND po Čejkově přihrávce vybruslil z rohu hřiště před bránu a téměř z nulového úhlu prostřelil Zemana – 7:1! Asistence: Michael Čejka

47:42
    Ondřej Polívka dostal pěkný pas zpoza brány mezi kruhy, z první vystřelil a Frček předvedl perfektní zákrok!

47:06
    Domácí v posledních minutách již nevyvíjí na svého takový tlak, jako v předchozích třetinách, i tak ale mají ale stále poměrně větší herní převahu.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 4. Dudek (Zikmund, Janata), 11. Beránek (Vrána), 31. Beránek (Weinhhold, Vrána), 32. Vrána (Beránek), 35. Svoboda (Pajk), 38. Osmík (Beránek, Weinhold), 49. Zikmund (Čejka), 56. Beránek – 28. Suchý (Krliš, Kaňák)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Kuchař) – Weinhold, Rulík "C", Dudek, Vodička, Pajk, Beer – Beránek "A", Osmík "A", Vrána – Čejka, Janata, Zikmund – Hauzr, Babka, Svoboda – Hendrych, Procházka, Tamáš. Trenér: Jiří Žůrek
    HC Plzeň 1929: Štekr (od 35. Zeman) – Walter, Rajal, Kaňák, Polívka, Krystl, Kvasnička – Petráš, Beneš "C", Švarc – Suchý, Vavřička, Krliš – Stráský, Kokoška, Vracovský – Vlček, Kučera, Hajšman. Trenér: David Bruk

Rozhodčí: Kostourek – Fiala, Havelec