Kladno – Litoměřice 4:3 (2:1 po s.n.) | Šumperk – Motor ČB 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 4:0 (kon.)
Kadaň – Třebíč 1:0 (kon.) | Slavia – Most 6:1 (kon.) | Prostějov – Jihlava 0:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 26.09.2015, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • Chance liga • 7. kolo

Motor ve třetí třetině dokázal otočit vývoj zápasu na svoji stranu a ze Šumperského zimního stadionu si odváží vítězství 1:3. (19:19:59)

Rok PAJIČ - 1:3

59:51
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    ROK PAJIČ trefuje prázdnou domácí klec a zvyšuje stav utkání na 1:3. Asistence: David Kuchejda.

59:11
    Martin Heřman a Roman Vráblík dostávají dvě minuty za hrubost. Za domácí tým dostává dvě plus dvě minuty Tomáš Fořt za napadení a hrubost.

59:11
    Ofsajd Budějovic.

58:23
    Šidnelář zůstává na střídačce domácí to zkouší se šesti hráči v poli.

58:23
    Oddechový čas pro domácí.
    Josef STRAKA - 1:2

57:25
    Hosté otáčejí vývoj zápasu. JOSEF STRAKA si dokázal vybruslit s pukem až před domácí bránu a následným bekhendovým blafákem překonává Filipa Šindeláře. Asistence: Tomáš Nouza.

57:11
    Švihálkova tvrdá střela končí v lapačce Filipa Šindeláře.

56:51
    Petirova střela mířila kousek nad hostující bránu.

55:27
    Puk se dostal před bránu k Milfaitovi, který tam stál úplně osamocen, jeho střela ale mířila do ramene Ondřeje Bláhy.

54:16
    Kuchejdova střela rozvlnila boční síť Šindelářovy brány.

53:54
    Nepřesná rozehrávka hostů končí až na zakázaném uvolnění.

53:16
    Ofsajd Budějovic. Obě mužstva využili přerušení hry ke střídání.

51:36

51:31
    Hosté měli velkou šanci v oslabení. Proti Švihálkově střele se musel Šindelář roztáhnou přes celou svou bránu aby zamezil brance na 1:2.

50:43
    Sedlák dlouho otálel se střelou až nakonec přišel o puk. Hosté znovu vyhazují a odjíždí střídat.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 18. Fořt (Gewiese, Milfait) – 46. Heřman (Straka, Vráblík), 58. Straka (Nouza), 60. Pajič (Kuchejda)

DRACI PARS ŠUMPERK: Šindelář (Novák) – Bažant, Drtil, Gewiese, Sedlák, Zdráhal, Látal, Petira, Prokop – Haas, Plášek, Půhoný – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Kaut, Voženílek, Šimun – Brunec, Kňazev, Půlpán
    Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Mucha, Zíb, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Žovinec – Žálčík, Pajič, Rob – Nouza, Straka, Heřman – Kuchejda, Škoda, Švihálek – Marek, Prokeš, Přibyl

Rozhodčí: Doležal – Čížek, Křivohlavý