Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:2 (kon.) | Montreal – Chicago 1:5 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:6 (kon.) | Tampa – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.)
Montreal Canadiens
1:5 (0:3, 1:1, 0:1)
Chicago Blackhawks
Sobota 26.09.2015, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Příprava NHL

To je ode mě vše, u dalšího onlajnu přenosu na počtenou! (04:08:53)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:18
    Jan Hejda (CHI) 1+0, 2 střely, čas na ledě 17:56

1. Kyle Baun (CHI) 2+1
    2. Garett Ross (CHI) 1+1
    3. Charles Hudon (MTL) 0+0

Je dobojováno! Chicago zaslouženě vítězí 5:1. celý zápas předváděli koncentrovaný výkon a na rozdíl od Montrealu dokázali využívat své šance.

59:47
    Ještě jedna střela Tikhonova, která však míří mimo bránu.

56:11
    Chicago kontroluje puk, vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto.

54:21
    Dvě minuty se bude hrát 4 na 4. Poté přijde tří minutová přesilovka Montrealu.

54:21
    Pěstní souboj mezi De Sousou a Grégoirem, oba dva dostávají trest 5 minut za hrubost.

53:40
    Přečíslení Montrealu 3 na 2, ze kterého nakonec nic nebylo.

52:43
    Daleyho střela, která Priceovi vypadla z náruče, k dorážce se dostal Marko Dano, jeho střela končí na tyči.

52:02
    Icing Montrealu. Hra se stěhuje před Price.

51:24
    Hraje se v obrovském tempu, bez častých přerušování.

51:19
    Neuvěřitelné co Montreal neproměňuje. Flynn měl před sebou úplně prázdnou klec, ovšem ani tato situace nekončí golem.

Martin Boček

Branky a nahrávky: 21. Kassian – 9. Garbutt (Rundblad, Daley), 11. Ross (Baun, Desjardins), 14. Baun (Ross), 24. Baun (Desjardins, Pokka), 60. Hejda

Montreal Canadiens: Price (Fucale) – Petry, Beaulieu, Lernout, Barberio, Emelin, Johnston – Flynn, Gallagher, Plekanec – Grégoire, Blanchard, Dumont – Mitchell, Kassian, De La Rose – Smith-Pelly, Carr, Hudon
    Chicago Blackhawks: Darling (Caruth) – Rundblad, Daley, Pokka, Hejda, Svedberg, Visnovsky – Desjardins, Baun, Ross – De Sousa, Rasmussen, Tikhonov – Dano, Garbutt, Teravainen – Paille, Kopecky, Labrie

Rozhodčí: Hebert, Kowal – Cvik, Nansen