Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:2 (kon.) | Montreal – Chicago 1:5 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:6 (kon.) | Tampa – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.)
Winnipeg Jets
3:4 (0:0, 3:0, 0:3 - 0:1)
Edmonton Oilers
Sobota 26.09.2015, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Příprava NHL

Tímto se s vámi loučím a přeji hezký sobotní den. (04:48:56)

Edmonton předvedl zmrtvýchvstání, když dokázal ve třetí třetině smazat tříbrankový náskok Winnipegu a v prodloužení rozhodl o vítězství Oilers Slepyšev.

62:43 Anton SLEPYŠEV - 3:4

62:43
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Winnipeg sice dokázal přečkat oslabení, ale těsně po něm inkasuje. Miller našel na levém kruhu volného ANTONA SLEPYŠEVA, který střelou z první nedal Pavelcovi šanci. Asistence: Andrew Miller, Anton Lander.

62:15
    Edmontonu se v přesilové hře vůbec nedaří. Winnipeg se bez problémů brání.

60:52
    V oslabení se na útočný výlet vydal Trouba a střelou od modré čáry těsně minul levou tyčku.

60:38
    Wheeler v obranném pásmu podrazil Sekeru a Edmonton bude hrát přesilovou hru.

60:01

Edmonton předvedl ve třetí třetině parádní stíhací jízdu a o vítězi bude muset rozhodnout až prodloužení.

60:00

58:01
    Lowryho střela z pravého kruhu skončila v náručí Scrivense.

57:30
    Winnipeg kombinuje v útočném pásmu, ale Edmonton se úspěšně brání.
    56:33 Rob KLINKHAMMER - 3:3

56:33
    Překvapení je na světě! Edmonton udeřil ve vlastním oslabení, když nejprve vystřelil Korpikoski a donutil Pavelce k zákroku. Český brankář však kotouč vyrazil na hokejku ROBA KLINKHAMMERA, jenž dorazil kotouč do branky. Asistence: Lauri Korpikoski, Mark Fayne.

55:48
    Hall zbytečně oslabuje svůj tým, když je vyloučen za sekání.

55:12
    Jakupov byl v útočném pásmu velmi aktivní, ale ke střele na branku se probojovat nedokázal. Edmonton má silný tlak.
    53:55 Lauri KORPIKOSKI - 3:2

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 27. Lipon (De Leo), 33. Chiarot (Harrison, Copp), 36. Copp (Thorburn, Petan) – 53. Lander (Jakupov, Klinkhammer), 54. Korpikoski (Nikitin, Musil), 57. Klinkhammer (Korpikoski, Fayne), 63. Slepyšev (Miller, Lander)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hellebuyck) – Stuart, Trouba, Enstrom, Chiarot, Morrissey, Harrison – Stafford, Scheifele, Wheeler – Perreault, Lowry, Ehlers – Lemieux, Copp, Lipon – Petan, De Leo, Thorburn
    Edmonton Oilers: Scrivens (Nilsson) – Sekera, Fayne, Hunt, Musil, Nikitin, Davidson – Hall, Jakupov, Klinkhammer, Pitlick, Gazdic, Korpikoski, Slepyšev, Lander, McRae, Khaira, Miller