Karlovy Vary – Dolný Kubín 10:1 (kon.) | Studénka Sledge – HC Sparta Praha Sledge 0:3 (kon.) | Litvínov – Zlín sledge 0:16 (kon.)
SOHO Olomouc – SHK Mustangové 1:6 (kon.) | Vídeň – Č.Budějovice 6:3 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
1:6 (1:3, 0:0, 0:3)
SHK Mustangové AUTO IN
Sobota 26.09.2015, 19:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Česká para hokejová liga • 1. kolo

Konec zápasu. (20:57:56)

43:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a s největší pravděpodobností i zápasu.

41:50
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Východočeši pošesté dnes skórují. PAVEL KUBEŠ se dostal do samostatného úniku, zakvedlal s kotoučem a nedal gólmanu Kohoutů nejmenší šanci zakročit. Asistence: Doležal, Kvoch.

41:05
    Utkání se pomalu blíží ke svému konci, olomoučtí hokejisté hrozí především náhozy ze středního pásma. To však nedělá Drahému velké problémy.

38:21
    Hanáci se pouze brání smrští pardubických střel. Černoch musí být stále ve střehu, stejně jako celá olomoucká defenziva.

35:52
    Vypadá to, že Olomoučtí už nemají síly na to, aby s utkáním ještě něco vymysleli. Do útoku se moravský celek příliš nedostává, jeho soupeř ho přehrává především díky lepší fyzičce.

33:42
    Hostí střílí pátou branku a odskakují už na rozdíl čtyř gólů. O tuto trefu se postaral BERNHARD HERING, který v minulosti hájil barvy Olomouce. Bez asistence.

32:45
    Východočeši jdou do vedení o tři branky. MAREK MICHALEC se vyhnul obráncům soupeře a střelou do horní poloviny branky nedal Černochovi šanci. Asistence: Hering.

31:46
    Kotouč létá z jedné strany na druhou. Olomoučtí se marně snaží něco vymyslet, obrana Pardubic se zdá být pevná.

30:01

Nyní proběhne úprava ledové plochy. Třetí dějství tak začne přibližně v 20:35.

30:00

27:12
    Pavel Kubeš se se štěstím dostal ke střele, jeho ránu dokázal gólman Kohoutů vytěsnit mimo tři tyče.

25:34
    Hosté mohli odskočit do tříbrankového vedení, to by ale Kvoch musel lépe zakončit. Přestože neměl Černoch hokejku, dokázal i tak zlikvidovat šanci Pardubic.

24:20
    Stále se hraje spíše na území moravského celku, který se ale dobře brání.

20:30
    To na druhé straně jsme viděli dosud největší příležitost druhé periody. Olomoučtí přečíslili soupeře, Karel Veselý vybídl ke střele Geiera, ale ten brankáře neprostřelil.

20:06
    Kotouč létá mezi středním pásmem a třetinou domácích, hosté se ale nemohou prosadit.

16:56
    První vážnější příležitost jednoho z celků nastala až po téměř dvou minutách. Heringova rána z levého kruhu pro vhazování těsně minula horní tyčku domácí svatyně.

15:01

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 14. Veselý K. (Pabst) – 2. Kubeš P., 9. Doležal (Hering), 13. Hering, 33. Michalec (Hering), 34. Hering, 42. Kubeš P. (Doležal, Kvoch)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Veselý K., Stodola, Geier, Novák, Veselý J., Prášil, Brix, Horký, Jedlička, Mikuš Radim, Mikuš Radek, Pabst.
    SHK Mustangové AUTO IN: Drahý – Kolek, Hýbner, Kvoch, Kubeš J., Michalec, Horníček, Kubeš P., Buhr, Chudomský, Doležal, Hering, Kořínek.

Rozhodčí: Cik, Novotný