Chabarovsk – Soči 1:0 (kon.) | Vladivostok – Jaroslavl 0:3 (kon.) | Novokuzněck – Kazaň 3:4 (0:1 po s.n.)
Novosibirsk – Toljatti 5:4 (3:1 po s.n.) | CSKA Moskva – Jokerit 5:2 (kon.) | Čerepovec – Chanty-Mansijsk 3:0 (kon.)
Spartak Moskva – Riga 3:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
Metallurg Novokuzněck
3:4 (2:1, 1:2, 0:0 - 0:0)
Ak Bars Kazaň
Neděle 27.09.2015, 12:00 • Kuznetskie Sport Palace • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního odpoledne. (14:28:13)

Hity: 24 – 29

Hosté nakonec vítězí v dnešním duelu, když se o jedinou branku v pozápasovém rozstřelu postaral Fjodor Malychin.

65:00 Fjodor MALYCHIN - 3:4

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Ak Bars Kazaň.
    Autorem vítězné branky je FJODOR MALYCHIN.

0:1
    Fjodor MALYCHIN parádní blafákem do forhendu posílá svůj tým do vedení!

64:00
    Šedesát sekund chybí do konce prodloužení.

63:35
    Rána Zacharčuka od modré čáry sice byla tvrdá, leč velice nepřesná.

63:00
    Kazaň drží puk na svých holích v blízkosti své branky, dopředu se ale, zdá se, hráčům v bílých dresech příliš nechce.

62:00
    Pohledný hokej z úvodních dvou třetin je ten tam, žádnému z týmů se nedaří prosadit proti obraně soupeře.

60:48
    První akce v prodloužení končí neúspěchem, Komaristyj se nacházel v ofsajdu.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 10. Komaristyj (Kousal), 16. Kazakov (Stoa), 40. Orlov (Komaristyj, Kousal) – 19. Musin (Azevedo), 23. Archipov, 31. Mirnov (Tkačjov, Lukojanov), rozh. náj. Malychin