Litvínov – Sparta 3:2 (1:0 po s.n.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Liberec – Třinec 2:1 (kon.)
Mountfield HK – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Olomouc – Chomutov 5:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC VERVA Litvínov
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
HC Sparta Praha
Neděle 27.09.2015, 15:20 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 6. kolo

Utkání je u konce! Viděli jsme opravdu velice pohledný hokej, který byl doplněn o skvělé výkony obou brankářů. V samostatných nájezdech se nakonec šťastnějšími ukázali býti domácí, trestné střílení jako jediný proměnil Viktor Hübl a Verva tak prolomila čtyřzápasové čekání na výhru! Já se s Vámi loučím, u dalších online přenosů se budu těšit na počtenou! (18:16:50)

Viktor HÜBL - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Verva Litvínov.
    Jediným přesným exekutorem v samostatných nájezdech se stal VIKTOR HÜBL!

3. série
    1:0
    Lukáš Pech si vedl stejně jako před chvilkou Lukeš a Litvínov tedy vítězí!

2. série
    1:0
    Lukeš mohl rozhodnout, ale branku přestřelil.

2. série
    1:0
    Martin Réway, který v minulém utkání proti Hradci proměnil hned tři nájezdy, mířil mezi Janusovy betony, ale úspěšný nebyl.

1. série
    1:0
    Viktor Hübl si pohrál s Pöpperlem a bekhendovou kličkou posílá Litvínov do vedení!

1. série
    0:0
    Jako první se rozjel Daniel Přibyl, nemyslel to špatně, ale jeho zakončení z bekhendu bylo nepřesné.

Samostatné nájezdy začínají.

Je tomu skutečně tak! Po pětašedesáti minutách hrací doby je stav nerozhodný, o vítězi tak rozhodnou samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:51
    Ke konci prodloužení ještě vypálil Lukeš, Pöpperle vyrazil jeho ránu do rohu ledové plochy. Do konce prodloužení už se nic nestane.

64:19
    Sparťané jeli dva sami na brankáře! Sabolič možná trošku sobecky vzal akci na sebe, obě jeho střely zneškodnil fantastický Janus!

63:52
    Hořava to zkusil z ostrého úhlu a Pöpperle nepředvedl úplně stoprocentní zákrok, ale díky pomoci Cingela nakonec celou akci přestál bez úhony.

63:21
    Protiakce Sparty končí ofsajdem.

63:05
    Verva se poprvé vrhla do útoku, Pavlík si ale v rohu kluziště vylámal zuby na extra důrazném Juraji Mikušovi.

62:36
    Janus má opravdu napilno! Čajkovského dělovku schoval ve své výstroji a v prodloužení tak zatím drží své spoluhráče.

62:21
    Po Hlinkově střele zápěstím puk našel jen připravenou lapačku Jaroslava Januse.

Vojtěch Tůma

Branky a nahrávky: 43. Hübl (Lukeš, Pavlík), 51. Šrámek (Gerhát, Sklenička), rozh. náj. Hübl – 21. Kumstát (Čajkovský, Barinka), 49. Přibyl (Hlinka, Polášek)