Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:0 (kon.)
Detroit – Boston 3:4 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 4:6 (kon.)
Toronto – Montreal 0:1 (kon.) | Dallas – Tampa 6:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 3:1 (kon.)
San Jose – Anaheim 1:2 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (po pr.) | Carolina – Ottawa 2:1 (kon.)
Ottawa Senators
4:6 (2:3, 1:1, 1:2)
Buffalo Sabres
Neděle 27.09.2015, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Příprava NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Canadian Tire Centre sledovalo 16 738 diváků se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších on-line přenosů. Dobrou noc! (03:45:35)

TŘI HVĚZDY ZÁPASU

1. Tyler Ennis (BUF) 3+1
    2. Bobby Ryan (OTT) 1+0
    3. Jack Eichel (BUF) 0+2

Gólově velmi bohaté utkání je za námi a vítězství 6:4 si připisuje hostující Buffalo Sabres! Ve třetí třetině se Šavlím podařilo odskočit na rozdíl dvou branek zásluhou Ennise, který zaznamenal hattrick, ale už o půl minuty později snížil přesilovkovým gólem Bobby Ryan. Domácí to v závěru zkoušeli ještě v powerplay, ale hra 6 na 5 či 6 na 4 ke kýženému vyrovnání nevedla a pojistku do prázdné brány tak 11 sekund před koncem trefil hostující Johan Larsson.

59:49
    Sabres právě vstřelili branku!
    Nyní už je opravdu rozhodnuto! Zemgus Girgensons narušil kombinaci Senátorů, posunul kotouč k JOHANU LARSSONOVI a ten již neměl větší problém s trefením odkryté brány. Asistence: Zemgus Girgensons

59:27
    Karlssonova nabídka ani Hoffmanův pokus ke gólu nevedly. Domácí se přesto drží v útočném pásmu.

59:11
    Larsson vyhrál důležité buly a hosté poslali obloučkem puk do středního pásma.

59:08
    Oddechový čas pro domácí. Craig Anderson zůstane na střídačce a uvidíme přesilovku šesti proti čtyřem.

59:08
    Teď přichází šance pro Senátory! Jamie McGinn (BUF) nebezpečně koleno na koleno atakoval Smithe a po zásluze si jde odsedět dvě trestné minuty.

58:51
    Ani Bobbymu Ryanovi se nepodařilo projít přes střední pásmo, které Buffalo brání naprosto fantasticky.

58:24
    Puk je znovu až v neutrální zóně a hosté v pohodě střídají.

58:13
    Icing Buffala! Tato pětka je již na ledě více než minutu a půl, což může hrát důležitou roli.

57:42
    Turris sice vyhrál buly, ale v zahuštěném útočném pásmu se domácí nedokázali usadit a puk míří až za prázdnou bránu.

57:30
    Ottawa to dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny zkouší bez brankáře!

57:30
    Oddechový čas pro hosty.

57:30
    Nyní již se Chiassonovi podařilo najít volného Prince, ale ten nezvládl zpracování a bylo po šanci. Hosté i přesto vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

56:51
    Chiassonovo nahození nedošlo ani na zadní mantinel. Obrana Buffala situaci zatím zvládá.

56:04
    Další obrovská chyba v obraně Ottawy se mohla stát již opravdu rozhodující, ale Girgensons přihrávkou přes brankoviště trefil jen Karlssonovy brusle, od kterých šel puk mimo dosah hostů.

55:54
    Utkání již je opět v plném proudu. Bobby Ryan byl nachytán v ofsajdu.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 5. Stone (Karlsson, MacArthur), 8. Methot (Prince, Smith), 40. Paul (Neil, Dziurzynski), 55. Ryan (MacArthur, Stone) – 9. Ennis (Eichel), 13. Kane (Ennis), 16. Girgensons (McCabe, Akeson), 33. Ennis (Eichel), 54. Ennis, 60. Larsson (Girgensons)

Ottawa Senators: Anderson (O'Connor) – Cowen, Methot, Kostka, Wideman, Claesson, Karlsson – Ryan, Turris, Prince, Paul, Smith, MacArthur, O'Dell, Neil, Dziurzynski, Stone, Hoffman, Chiasson
    Buffalo Sabres: Johnson (Makarov) – Ruhwedel, Colaiacovo, McCabe, Leduc, Franson, Donovan – Kane, Akeson, Larsson, Girgensons, Eichel, Carrier, D'Amigo, Nevins, Ennis, Baptiste, Varone, McGinn

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Tom Kowal – Mike Cvik, Brian Murphy

Diváci: 16.738