Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:0 (kon.)
Detroit – Boston 3:4 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 4:6 (kon.)
Toronto – Montreal 0:1 (kon.) | Dallas – Tampa 6:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 3:1 (kon.)
San Jose – Anaheim 1:2 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (po pr.) | Carolina – Ottawa 2:1 (kon.)
Vancouver Canucks
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
Calgary Flames
Neděle 27.09.2015, 04:10 • Rogers Arena, Vancouver • Příprava NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše. Přeji Vám krásný start do nového dne, či pokud máte to štěstí tak ještě dobrou noc. Nashledanou. (06:39:20)

Zblokované střely: 4 – 9

Hosté nakonec otočili vývoj dnešního utkání a ačkoliv nebyli lepším týmem, pomyslené dva body za výhru dnes berou oni. O jejich vítězství rozhodl v prodloužení Josh Jooris.

61:37 Josh JOORIS - 3:4

61:37
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Z vítězství se nakonec radují hostující hráči, když Matt Stajan třetí gólovou asistencí dnešního večera našel z rohu hřiště před brankou JOSHE JOORISE, který poslal puk za Millerova záda! Asistence: Matt Stajan, Brett Kulak.

61:13
    Horvat nabral rychlost ve středním pásmu a nakonec se dostal za obranu hostů, na zakončení však již neměl dostatečný klid a zakončil vedle.

60:56
    Domácím nyní nevyšel útok, Horvat přejel Tanevovi do pásma až příliš rychle a je pískán offside.

60:20
    Colborne se prokličkoval až ke střele ze levého kruhu, Miller vyrazil.

60:01

Šedesát minut o vítězi utkání nerozhodlo, následovat bude prodloužení nově hrané se třemi hráči v poli na obou stranách.

60:00

59:59
    Hosté mohli rozhodnout o osudu utkání v poslední vteřině, jenže Miller byl proti! Domácí gólman nejprve vyrazil střelu Granlunda zpoza pravého kruhu, následnou dorážku z hole Klimchuka pak rovněž zastavil!

59:20
    Ještě jednou budou domácí hráči zakládat útok za vlastní brankou.

58:50
    Hráči Vancouveru ani poté jejich protivníci se v útoku neprosadili, konec utkání je již na dohled.

58:00
    Poslední dvě minuty chybí do konce třetí třetiny, prodloužení se pomalu blíží.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 10. Gaunce (Vrbata, Hutton), 37. Horvat (McCann, Hutton), 53. Friesen (McCann, Hutton) – 17. Bollig (Stajan, Morrison), 21. Bollig (Stajan), 54. Granlund (Klimchuk), 62. Jooris (Stajan, Kulak)

Vancouver Canucks: Miller (Cannata) – Hutton, Tanev, Edler, Biega, Hamhuis "A", Bartkowski – Sedin D. "A", Sedin H. "C", Grenier – Gaunce, Horvat, Vrbata – Burrows, Cassels, Jensen – Friesen, McCann, Cracknell.
    Calgary Flames: Ramo – Wilson, Andersson, Kulak, Kylington, Wotherspoon, Morrison – Ramond, Colborne, Poirier – Jooris, Granlund, Hathaway – Bollig "A", Stajan "A", Jones "A" – Klimchuk, Elson, Riley.

Rozhodčí: Walsh, Brenk – Rody, Mach