Žilina – Zvolen 2:1 (kon.) | Banská Bystrica – Skalica 3:0 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Košice – Poprad 5:1 (kon.) | Piešťany – Martin 5:2 (kon.)
HK Nitra
3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 27.09.2015, 17:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR)

Skončilo sa stretnutie, po ktorom si pripisuje Nitra do tabuľky tri body za víťazstvo 3:1, kedy všetky góly sme videli až v poslednej tretine. Trenčín však aj napriek prehre a prvom bezbodovom zápase sezóny zostane na prvom mieste tabuľky. (19:10:51)

58:53
    Nitra dala gól!
    Hostia sa odhodlali k odvolaniu brankára, neusadili sa však v útočnom pásme, domáci posunuli puk medzi striedačky na Štefanku, ktorý vysunul do úniku SAMIRA SALIJIHO, ktorý nemal problém trafiť opustenú hosťujúcu bránku. Asistencie: Juraj Štefanka, Filip Bajtek.

57:22
    Zakázané uvoľnenie Nitra.

56:53
    Vhadzuje sa v strednom pásme.

56:10
    Domáci sa nikam už neponáhľajú a strážia si svoje obranné pásmo.

54:54
    Puk opäť vo Valentovej lapačke a bude sa vhadzovať pred domácim brankárom.

54:24
    Vhadzovanie pred Valentom.

54:00

52:22
    König strieľa z podobnej pozície ako Milam pri góle tesne vedľa.

51:45
    Chábera chytá po strele Macíka.

51:28
    Valent hru prerušuje po bekendovom zakončení Dlouhého.

50:43
    Ordzovenský rozohráva spoza bránky nepresne a pri puku hostia.

49:00
    Po gólových suchotách v prvých dvoch tretinách sme videli tri góly v priebehu dvoch minút.

46:58
    Trenčín dal gól!
    PATRIK KOYŠ obkorčuloval domácu bránku a z pravej strany strelou po ľade prekonal domáceho brankára pomedzi betóny. Asistencie: Vladimír Nemec.

46:26
    Domáci pri chuti, Slovák strieľa z otočky.

45:37
    Juraj Štefanka z pravej strany prihral puk na os klziska, kde napriahol JAMESON MILAM a prekonal brankára hostí. Asistencie: Juraj Štefanka, Radoslav Macík.

45:05
    MATEJ BENE je prvý strelcom zápasu kedy zužitkoval odrazený puk, ktorý sa k nemu dostal po nahodení od Michala Nováka. Asistencie: Michal Novák, Edmund Piačka.

Dalibor Sklár

Branky a nahrávky: 46. Bene (Novák M., Piačka), 46. Milam (Štefanka, Macík), 59. Saliji (Štefanka, Bajtek) – 47. Koyš (Nemec)

HK Nitra: Valent – König, Mezei, Milam, Milo, Novák M., Ordzovenský, Podhradský – Štefanka, Bajtek, Bene, Buček, Kutálek, Macík, Novák L., Piačka, Pupák, Saliji, Slovák, Stloukal, Stümpel
    HK DUKLA Trenčín: Chábera – Drgoň, Hatala, Holenda, Mikuš, Pavlikovský, Ryzák, Trefný, Zaťko – Dlouhý, Gašparovič, Hlinka, Hudec, Jakúbek, Koyš, Melichárek, Nemec, Petrovický, Švec, Vozdecký, Zlocha

Rozhodčí: Baluška, Orolín – Kacej, Smrek