Perm – Saransk 2:1 (kon.) | Rostov – Kubaň Krasnodar 2:1 (kon.)
FK Rostov
2:1 (1:1)
FK Kubaň Krasnodar
Pondělí 28.09.2015, 18:00 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Ruská Premier Liga • 10. kolo

Po velmi zajímavém prvním poločase ten druhý nemohl příliš nadchnout. Zajímavých momentů bylo málo a tím hlavním nakonec byla obrovská chyba brankáře Bělenova, který mimo tuto chybu chytal skvěle. Bohužel pro hosty tento moment rozhodl a domů pojedou bez bodu. Tento výsledek jen potvrzuje mizérii Kubanu z úvodu sezóny, naopak Rostov se posunul na pohárové čtvrté místo. (19:54:49)

90+4

90+3
    Stejně jako po celý druhý poločas, tak ani v posledních minutách se nedaří hostům dostat do tlaku. Vypadá to, že všechny body zůstanou doma.

90+1
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Vladislav Kulik, přichází Sergej Karetnik.

90
    Základní hrací doba bude nastavena o čtyři minuty.

89
    Konec zápasu je nervózní. Domácí zdržují a hosté se nechtějí smířit s prohrou.

89
    Dobrou minutku a půl ušetřil Bajramjan než byl vystřídán poleháváním na trávníku.

87
    Kapitán domácích Gatcan se octil před vápnem, ale míči dal opačnou faleš.

86
    Rohové kopy dnes však nejsou v podání Krasnodaru moc nebezpečné.

85
    Ani dlouhý aut se neukázal jako správná zbraň. Po zblokované střele uvidíme alespoň roh.

83
    Posledních ani ne 10 minut zbývá hostům ke vstřelení alespoň jedné branky, která by zajistila bod. Zatím se jim však nedaří dostat do většího tlaku.

81
    Rohodčího rozhodnutí je diplomatické. Trestá oba původce konfliktu po žluté kartě.

80
    Velká strkanice se rozpoutala na hrací ploše. Jak s tím rozhodčí naloží? Právě se radí se svými asistenty.
    79. Sardar Azmoun (Rostov) se parádně opřel do míče.

79
    Výborný zákrok předvel Bělenov proti nádherné střele Azmouna ze střední vzdálenosti.

78
    Hodně kuriózní žlutou kartu dostává Manolev. Soupeř mu bránil v rozehrání a tak do něj Manolev míč nakopl, sudí nezapískal a míč se odrazil směrem k bráně Kubanu. Manolev neměl jinou možnost než soupeře stáhnout.

76
    Žádné ohrožení branky neplynulo ani třetího rohového kopu, který dnes Kuban rozehrál.