Dynamo Moskva – Ufa 6:3 (kon.) | Viťaz – Magnitogorsk 2:7 (kon.) | Záhřeb – Čeljabinsk 2:1 (kon.)
HC Slovan – Nižněkamsk 0:3 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:7 (2:3, 0:3, 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Pondělí 28.09.2015, 18:30 • Viťaz Ice Palace, Podolsk (kapacita 5500 míst) • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (20:54:15)

Přesilové hry: 1/4-1/5

Magnitogorsk zvládl dnešní utkání výborně a jednoznačně zvítězil 7:2! Hattrick a jednu asistenci k tomu zaznamenal kapitán Mozjakin, dvakrát se trefil Wolski. Po dvou asistencích posbírali Filippi s Kovářem, v domácím dresu aktivní Horák nebodoval ani jednou.

Nejlepší hráči utkání:
    Maxim Afinogenov – 1+0
    Sergej Mozjakin – 3+1

58:16
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Hosté přidávají další branku, druhý gól v dnešním zápase si na své konto připisuje polský útočník WOJTEK WOLSKI! Bez asistence.

54:43
    Afinogenov je na ledě, Viťaz hraje v plném počtu.

52:43
    Maxim Afinogenov míří na trestnou lavici za sekání.

50:50
    Ve třetí třetině se zápas spíše už jen dohrává, hosté se nemají kam hnát, domácím zase schází motivace s výsledkem ještě něco udělat.

47:16
    Domácí hrají v plném počtu, Metallurg přesilovou hru nevyužil.

45:00
    Hosté už se zrovna po hlavě neženou za dalším vstřeleným gólem, spíše se snaží zvýšit si sebevědomí nějakou povedenou akcí.

42:37
    Filippi je na ledě, začíná přesilová hra Magnitogorsku.

42:16
    Denis Platonov bude po Vyglazově zákroku naštěstí v pořádku.

42:16
    Síly na ledě se na malou chvíli srovnají, poté začne dlouhá přesilová hra Magnitogorsku, jelikož Nikita Vyglazov je vyloučen na 5 minut + do konce utkání za faul zezadu!

41:45
    Košečkin v klidu likviduje další střelu aktivního Maxima Afinogenova.

40:37
    Tomáš Filippi míří na začátku třetí třetiny na trestnou lavici za hákování.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 20:12.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 4. Abdullin (Kokšarov), 11. Afinogenov – 4. Wolski (Filippi), 5. Mozjakin (Wolski), 17. Mozjakin (Antipin, Kovář), 25. Zaripov (Mozjakin), 27. Mozjakin (Kovář, Osala), 37. Těreščenko (Wolski, Filippi), 59. Wolski

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (od 27. Denisov) – Kostromitin, Cyganov, Ježov, Golovkov, Pereťjagin, Antropov, Voronkov, Viksna – Kempe, Horák (A), Vyglazov – Afinogenov, Kučerjavenko, Makejev – Palola, Švec-Rogovoi, Musatov – Kokšarov (C), Abdullin, Šitikov (A). Trenér: Oleg Orechovskij.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov, Lee (A), Chabarov, Batyršin, Těreščenko, Medvěděv, Bereglazov – Mozjakin (C), Zaripov, Kovář – Wolski, Kosov, Kaletnik – Železkov, Osala, Timkin – Platonov (A), Filippi, Potěchin. Trenér: Mike Keenan.

Rozhodčí: Boman, Bulanov – Kučava, Sivov