Přerov – Šumperk 3:5 (kon.) | Motor ČB – Třebíč 3:6 (kon.) | Most – Kadaň 1:2 (0:1 po s.n.)
Jihlava – Slavia 2:4 (kon.) | Havířov – Prostějov 3:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Kladno 3:6 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:6 (2:1, 0:3, 1:2)
Rytíři Kladno
Pondělí 28.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 8. kolo

Já se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek večera. (20:18:31)

Ústí zápas dobře rozehrálo, když šlo v osmé minutě do dvoubrankového vedení. Poté však přidali Rytíři hned pět gólů, z čehož tři dali v pětiminutové přesilové hře, kterou měli díky faulu Matěje Hese, který byl vyloučen za zásah do oblasti hlavy a krku. Výsledek si už dokázali hosté pohlídat a z Ústí nad Labem si tak odvážejí tři body. Nejlepšími hráči vyhlášeni Jan Rudovský a Jiří Rys.

59:45
    Zápas už se pouze dohrává.

59:39
    Antonín Melka vystřelil z pravého kruhu. Vhazování po levici Mensatora.

58:31
    Kladno vyhazuje a Slovan začíná od vlastní branky.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:47
    Brendon Nash (KLA) ve svém obranném pásmu podrazil protihráče a míří na trestnou lavici.

56:42
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Šestou branku Rytířů přidává přesnou střelou nad pravý beton TOMÁŠ HORNA. Asistence: Denis Kindl a Jan Rudovský.

55:58
    Tlak Slovanu zastavuje faul Davida Tůmy (UNL), který si jde odsedět dvě minuty za hru vysokou holí.

55:01
    Zakázané uvolnění domácích.

54:46
    Ústí se snaží vstřelit další gól. Nyní ho však zastavila přihrávka rukou.

Dnešnímu utkání přihlíží 1837 diváků.

53:01
    Ofsajd domácích.

51:43
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Střelu Pohla z modré čáry tečoval v mezikruží ZDENĚK KUBICA. Puk přeskočil Mensatorův beton. Asistence: Jan Pohl.

51:18
    Přečíslení zakončili Rytíři těsně levé tyčky.

50:14
    Po delší době musel zakročit také brankář Ústí.

49:49
    Nyní jsou aktivnějším týmem domácí.

48:53
    Melka se dostal až před brankáře, střela však mířila přesně doprostřed brány.

Anna Kuželová

Branky a nahrávky: 7. Tůma (Kloz, Roubík), 8. Gengel (Kuchler, Melka), 52. Kubica (Pohl) – 16. Stach (Rudovský), 32. Bílek (Rudovský, Stach), 40. Pitule (Rudovský, Repe), 40. Skuhravý (Bílek, Kindl), 43. Skuhravý (Nash, Bílek), 57. Horna (Kindl, Rudovský)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Kosina) – Brož, Smetana, Pohl, Hes, Kurka, Bernad, Macek – Tůma, Roubík "C", Kloz – Rys, Kubica, Křivohlávek – Gengel "A", Melka, Kuchler "A" – Novák, Kopta, Navarra.
    Rytíři Kladno: Mensator (Cikánek) – Nash, Kolářík, Repe, Kehar, Zajíc, Gutwald – Horna, Skuhravý "C", Pitule – Bílek "A", Stach "A", Rudovský – Dalecký, Machač, Kindl – Redlich, Lukáč, Dvořáček

Rozhodčí: Martin Horinek – Jiří Rozlílek, Jan Toman