Jihlava – Pardubice 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – Ústí n/L 5:3 (kon.) | Olomouc – Šumperk 5:2 (kon.)
K. Vary – Slavia 6:0 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 0:1 (kon.) | Havířov – Zlín 2:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 3:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Dukla Jihlava
3:4 (1:1, 0:0, 2:2 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Pondělí 28.09.2015, 10:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 7. kolo

Je za námi vyrovnaný zápas, ve kterém se rozhodlo až v samostatných nájezdech, ve kterých vítězí hosté z Pardubic a odvážejí si 2 body. To je dnes ode mně vše a přeji hezký zbytek dne. (12:48:18)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    Autorem vítězného nájezdu se stal TOMÁŠ ZEMAN.

3. série
    0:1
    Kardoš nechal puk za sebou a Pardubice tak získávají bonusový bod.

3. série
    0:1
    Zeman krásnou střelou k tyčce proměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

Je tu malý problém s ledem, ale za chvíli by měla být závada odstraněna.

V prodloužení jsme nebyli svědkem žádné velké šance a tak budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:20
    Hra už spíše vypadá, jak kdyby obě mužstva čekala až na samostatné nájezdy. Nehraje se ve velkém tempu a obě mužstva mají problém se udržet v útočném pásmu.

63:55
    Dukla se nemůže vymanit ze své třetiny a hosté i nadále zůstávají u kotouče.

63:11
    Dynamo kombinuje v útočném pásmu a hledá výhodnou pozici pro ohrožení Juřičkovi branky.

62:17
    Zatím nevidíme žádné vážnější ohrožení branky ani na jedné straně. Uvidíme jestli se bude rozhodovat až v samostatných nájezdech.

61:13
    Dukla ztratila kotouč, když byla nastěhovaná v útočném pásmu. Pardubice tak zakládají nový útok od branky.

Ondřej Terber

Branky a nahrávky: 18. Vala (Rašín), 41. Najman, 48. Najman (Musil) – 12. Sajdl (Svatoš, Rozílek), 41. Chára (Bucek), 55. Blumel, rozh. náj. Zeman