Plzeň – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:2 (1:0 po s.n.) | Chomutov – K. Vary 0:2 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 1:6 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 5:3 (kon.)
HC Škoda Plzeň
4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 02.10.2015, 17:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 7. kolo

Z mé strany to bude vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (19:53:46)

Indiáni na domácím ledě porazili Kometu Brno 4:3! Do zápasu přitom lépe vstoupili hosté. Ve třetí minutě šli do vedení díky gólu Leoše Čermáka. V 15. minutě ovšem dokázal vyrovnat Miroslav Indrák. Ve druhé periodě Kometa Brno díky brankám Jana Hrušky a Radima Zohorny v jedné minutě šla do vedení 3:1. Pro druhého jmenovaného to byl první gól v Tipsport extralize. To se podařilo ve 36. minutě i obránci Davidu Skleničkovi. Na konci druhé periody díky krásnému pasu Kracíka vyrovnal Jakub Lev. Vítězná branka padla v 54. minutě a opět se jednalo o stejnou spolupráci, jako u předchozího gólu.

Nejlepší hráči: Jakub Lev – Leoš Čermák

59:55
    Jeřábek vyhazuje a je hotovo!

59:30
    Marek Čiliak na střídačce a Kometa se o vyrovnání pokusí se šesti hráči v poli!

59:15
    Hossa dostal puk za branku Brna a zdržel tak hru.

58:52
    Hossa chtěl nahrát na Johnsona, ale trefil jen betony Čiliaka.

58:31
    Mário Bližňák nahrál do velké šance Janu Schleissovi, toho ale puk trefil jen do brusle, takže ho následně mohl zalehnout Čiliak!

57:42
    Hned se pustili do útočení, ale spíše se zastřelují.

57:05

56:59
    Leoš Čermák je vykázán z buly.

56:59
    Kaberleho nahození bylo ztečováno do ochranné sítě.

56:35
    Domácí celek poprvé vyhodil puk a může tak konečně vystřídat.

56:20
    Mário Bližňák obětavě padl do Kováčikovy střely, hosté ale nadále útočí!

55:54
    David Ostřížek se dostal v mezikruží k puku, ale trefil jen bránícího Skleničku. Kometa má solidní tlak!

55:21
    Jedovatý pokus Jozefa Kováčika vyrazil Polívka pravým betonem!

55:05
    Komplikace pro Plzeň. Nicholas Johnson (PLZ) je totiž vyloučen na dvě minuty za hákování.

54:39
    Hossa nahodil puk do útočného pásma, kde se k němu už ale domácí nedostali.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 15. Indrák (Kubka, Moravčík), 36. Sklenička (Preisinger), 39. Lev (Kracík, Kratěna), 54. Lev (Kracík, Kratěna) – 3. Čermák (R. Zohorna, Burian), 24. Hruška (Ostřížek, Němec), 24. R. Zohorna (Burian, Čermák)

HC Škoda Plzeň: Polívka (Machovský) – Sklenička, Kadlec "A", Moravčík, Jeřábek "A", Pulpán, Kubka – Schleiss, Bližňák, Kratěna "C" – Kubalík, Kracík, Indrák – Hossa, Lev, Johnson – Poletín, Preisinger, Hollweg – od 35. Sýkora
    HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kaberle "A", Stehlík, Hanzlík, Kováčik, Malec, Kuboš, Ptáček – Ostřížek, Hruška "A", Němec – Káňa, H. Zohorna, Vondráček – Tenkrát, Raška, Honejsek – Burian, Čermák "C", R. Zohorna – Dvořák

Rozhodčí: Hradil, Souček – Komárek, Ondráček

Diváci: 4 724