Plzeň – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:2 (1:0 po s.n.) | Chomutov – K. Vary 0:2 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 1:6 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 5:3 (kon.)
Piráti Chomutov
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 02.10.2015, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 7. kolo

56:00
    Karlovarská posila Tomáš Bulík byl v individuální akci podražen a dvě minuty si v tu nejnevhodnější chvíli odsedí Lukáš Blaha (CHM)

49:49
    Michal Vachovec (KVA) oslabuje Energii a teď můžeme očekávat ofenzivní smršť Chomutova.

25:04
    Po Duškově střele se opět přerušuje hra. Na trestnou levici míří Tomáš Rohan (KVA) za nedovolené bránění Hovorky.

22:09
    Při průniku hostů do útočného pásma podrazil Marek Tomica (CHM) soupeře a hosty čeká 59 sekund dvojnásobné přesilovky!

21:08
    První vyloučení na straně domácích. Miroslav Kopřiva (CHM) je potrestán za zdržování hry. Trest si za něj odsedí Tomáš Pospíšil.

18:40
    Radek Dud (KVA) se provinil kákováním a připojí se na dvě vteřiny k Haščákovi na trestnou lavici. Krátká dvojnásobná výhoda pro Piráty.

16:42
    Druhá přesilovka pro domácí. Na trestné lavici tentokrát sedí Marcel Haščák (KVA) za hákování.

14:12
    První vyloučení zápasu. Za držení si dvě minuty odpočine nová tvář Energie, Ivan Rachůnek.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 23. Duda (Marosz), 60. Haščák (Duda, Tomáš Rachůnek)

Piráti Chomutov: Kopřiva – Redlihs, Jánošík, Dlapa, Rýgl, Drtina, Kranjc, Blaha, Šidlík – Hřebejk, Dušek, Hovorka – Vondrka (C), Růžička, Červenka – Sklenář, Kämpf, Pospíšil – Tomica, Kaše, Květoň.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka – Sičák, Harant, Gulaši, Tomeček, Bičánek, Dvořák, Weinhold – T. Rachůnek, Marosz, Duda – I. Rachůnek, Haščák, Tomeček – Vachovec, Bulík, Koblasa – Rohan, Zadražil, Gorčík.

Rozhodčí: Fraňo, Horák – Jelínek, Pešek