Tampa – Dallas 3:2 (kon.) | Montreal – Ottawa 2:5 (kon.) | Minnesota – Buffalo 6:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 5:2 (kon.) | Winnipeg – Calgary 3:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:5 (kon.)
Anaheim – Colorado 3:0 (kon.)
Anaheim Ducks
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Colorado Avalanche
Pátek 02.10.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Příprava NHL

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný páteční den. (06:38:23)

Československá stopa v utkání:
    Jiří Sekáč (ANA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:27.

Statistiky zápasu:

Střely na branku: 33 – 31 (18-6, 8-14, 7-11)
    Zablokované střely: 10 – 14
    Trestné minuty: 4 – 2
    Využité přesilové hry: 0/1 – 0/2
    Bodyčky: 26 – 20
    Vyhrané vhazování: 33 – 22.

Oba týmy si ještě střihly modelové prodloužení tři na tři, které v páté minutě rozhodl svým gólem hostující Tyson Barrie.

Je dobojováno! Kačeři dvěma góly z úvodu zápasu rozhodli o své čtvrté výhře z pěti přípravných zápasů. Colorado po špatné první třetině zlepšilo svůj výkon a téměř vyrovnalo statistiku střel, ovšem jak Gibson, tak také střídající Chudobin nepustili ani jednu branku.

59:48
    Vatanen v samém závěru vyjel z trestné lavice a hledal před branku Ritchieho, ovšem dobrou práci odvedl bránící Gormley.

59:42

59:17
    Znovu to zkoušel Iginla, ale Chudobin ve spolupráci s obránci přečkal i Duchenovy pokusy o dorážku.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:32
    Zpoza levého kruhu to zkusil až Iginia, jenže zkušený veterán trefil dobře postaveného brankáře.

58:11
    Hostující hráči si vyměňují puk v blízkosti Chudobina, jenže ke střele se žádný z nich nedostal.

57:42
    Hosté mají ještě jednu šanci ke snížení. Menší trest za sekání byl udělen Vatanenovi.
    Carl HAGELIN - 3:0

57:31
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny je definitivně rozhodnuto! Getzlaf získal kotouč pro Kačery a střelou do opuštěné branky se prosadil CARL HAGELIN. Asistence: Ryan Getzlaf.

56:55
    Grigorenko napřáhl svou holí skoro až ke stropu haly, ale ani jeho dělovka puk do branky nedostala.

56:40

56:11
    Soderbergova přihrávka letěla za modrou čáru a Anaheim tak může pošetřit cenné vteřinky z oslabení.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 4. Horcoff (Bieksa, Lindholm), 5. Santorelli (Ritchie, Lindholm), 58. Hagelin (Getzlaf)

Anaheim Ducks: Gibson (41. Chudobin) – Fowler, Manson, Lindholm, Bieksa, Stoner, Vatanen – Perry, Getzlaf, Jackman, Maroon, Horcoff, Santorelli, Hagelin, Stewart, Ritchie, Sekáč, Wagner, Rakell.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Holden, Barrie, Guenin, Zadorov, Stuart, Gormley – Duchene, Iginla, Comeau, Grigorenko, MacKinnon, Soderberg, Tanguay, Glencross, McLeod, Rantanen.

Rozhodčí: Jackson, Sutherland – Lazarowich, McElman