Uh.Brod – SHK Hodonín 4:10 (kon.) | PZ Kladno – Hvězda Praha 6:4 (kon.) | Litoměřice – Klatovy 5:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
5:4 (1:0, 2:1, 2:3)
HC Klatovy
Pátek 02.10.2015, 19:15 • Kalich Aréna • Liga juniorů • 5. kolo

Poslední třetina byla plná gólu. Po mnoha gólech se nakonec stav utkání změnil na 5:4 a ten i po několika dramatických momentech zůstal až do konce. Domácí tým tak vítězí. (21:23:29)

59:27
    Chlum si poradil u mantinelu a trochu útok hostí zdržel.

59:03
    Hosté se zmocňují puku a v posledních vteřinách se snaží prostřelit Damaška.

58:52
    Oddechový čas pro domácí.

58:52
    Zbývá něco přes minutu do konce a náskok domácích činí pouhou jednu branku.

58:38
    Krátký se pokusil o individuální akci před Lavičkou, ale nakonec se netrefil.

57:33
    Hosté se rovněž pokoušejí o útok ve snaze vyrovnat.

57:06
    Icing domácích.

56:46
    Tlak na Lavičku neustává. Litoměřice chtějí před koncem zvýšit náskok.

55:54
    Před bránou vznikl zmatek a puk se nakonec dostal k holi Melichara, který čekal na modré. Ten kotouč vypálil zpět k bráně a odtamtud dále letěl do ochranné sítě.

55:20

54:54
    Od mantinelu pálil Chlum. Puk Lavička zpacifikoval a vhazovat se bude po jeho pravici.

54:14
    Puk nyní nebezpečně ohrožuje Lavičku. Kotouč se před ním sice mihl, ale na místě nebyl nikdo, kdo by mohl situace využít.

53:20
    Lukáš Martykán půjde na trestnou za sekání. 2 minuty. Litoměřice si tak zahrají přesilovou hru.

53:04
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Hosté nadále snižují. VÁCLAV NEJDL se napodruhé trefil. Puk letěl směrem k bráně a nakonec se odrazil od Damaškova betonu a skončil v síti. Asistence: Václav Kosnar.

52:37
    Puk nyní opět ohrožuje Damaška. O střelu od modré se pokusil Nejdl

51:54
    Domácí v tlaku neustávají. Lavička je stále nucen zasahovat.

51:43
    Litoměřice jsou opět v útočném pásmu.

Daniel Chládek

Branky a nahrávky: 13. Krátký, 29. Chlum, 31. Kejmar (Sýkora), 44. Vyštejn (Černý, Sýkora), 45. Zajan (Chlum) – 25. Kosnar M., 46. Michel, 49. Michel (Pech, Nejdl), 54. Nejdl (Kosnar V.)

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Března) – Zedek, Novotný, Šikner, Kejmar, Melichar, Winnerlich, Spišák – Ransdorf, Zajan, Sýkora, Vyštejn, Seniov, Krátký, Černý, Chlum
    HC Klatovy: Lavička – Nejdl, Šímůnek, Šmíd, Michel, Martykán – Hřebík, Kosnar M., Kosnar V., Pech, Nekola, Reiniger, Jakubec, Hajšman, Kučera