Pardubice – Znojmo 1:1 (kon.) | Sokolov – Karviná 1:1 (kon.) | Olomouc B – Vyšehrad 0:0 (kon.)
Táborsko – Opava 2:2 (kon.)
FK Pardubice
1:1 (1:0)
1. SC Znojmo FK
Sobota 03.10.2015, 10:15 • Pod Vinicí - Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 9. kolo

Hezký zbytek víkendu z Pardubic! (12:04:51)

Je za námi dnešní utkání, v němž Pardubicemi remizovaly se Znojmem 1:1. Před zápasem by zřejmě bod braly, nakonec ale po vyrovnání v poslední minutě musejí být zklamaní.

90+2

90
    Znojmo právě vstřelilo branku! Hosté nakonec šťastně vyrovnávají, když se do zakončení dostal RADIM NEPOŽITEK a chytrým lobem přes Frydrycha vyrovnal na 1:1!

89
    Vynucená změna u domácích, kdy Filipa Kopřivu musel na poslední minuty nahradit Ondřej Vencl.

87
    Snad poprvé se v zápase dostal pořádně k míči znojemský Šimon Šumbera a jeho rána orazítkovala spojnici domácí svatyně! Na trefení konstrukcí branek 1:1.

85
    Po odraženém míči střílel Cihlář, ale naštěstí pro domácí vedle.

84
    Šance domácích po zpětně přihrávce od Jeřábka, ale Fusek přestřelil.

82
    Krásnou dalekonosnou střelu vyslal domácí Petr Kudrna a jeho rána orazítkovala břevno znojemské branky!

80
    Poslední změna v celku Znojma, kdy Bronislava Stáňu nahradil Ali Alaca.

78
    Důležitý zákrok nyní předvedl domácí gólman Frydrych po centru Okleštěka před Lapešem.