Lyon – Remeš 1:0 (kon.) | Angers – Bastia 1:0 (kon.) | Troyes – Guingamp 0:1 (kon.)
GFC Ajaccio – Toulouse 2:2 (kon.) | Nice – Nantes 2:2 (odl.)
ESTAC Troyes
0:1 (0:0)
EA Guingamp
Sobota 03.10.2015, 20:00 • Stade de l'Aube • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

Ode mě je to vše. Přeji krásný zbytek dnešního večera. (21:53:15)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:7.
    Střely mimo: 5:4.
    Rohy: 4:4.
    Ofsajdy: 2:1.
    Fauly: 22:16.
    Hrdina dnešního zápasu Younousse Sankharé.

Je konec. Druhý poločas nám nabídl více zajímavého fotbalu, než v poločase prvním. A co je ještě více důležité, jedinou branku utkání vstřelil až v jednaosmdesáté minutě po chybě domácí obrany Sankharé. Guingamp si z Troyes odváží zasloužené tři body.

90+5

90+4
    Obránce Angoua ještě odvracel míč na roh. To bude nejspíše to poslední, co se dneska stane.

90+3
    Hostující Bègue dokonce ohrozil domácího brankáře střelou z dvaceti metrů. Brankář Petrič ale jeho pokus kontroloval.

90+2
    Utkání se jen dohrává. Domácím se směrem dopředu vůbec nedaří a Guingamp míří za třemi body.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec utkání čtyři minuty!

90
    Jeden z posledních centrů do vápna Guingampu byl odvrácen a následná dorážka zablokována.

89
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Thibault Giresse.

89
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Fabien Camus, přichází Jimmy Cabot.

88
    Hrdina utkání Sankharé nyní jen vyvezl míč dopředu. V těchto místech to hostům vyhovuje.

87
    Domácí kombinují na útočné polovině. Času na vyrovnání je ovšem pramálo. Utkání si nechali projít mezi prsty.

86
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Sloan Privat, přichází Moustapha Diallo.
    85. Thomas Ayasse (Troyes) byl po tomto faulu a druhé žluté, následně červené kartě vyloučen.

85
    A ona přichází ještě větší komplikace. Domácí Thomas Ayasse sii ve vzdušném souboji počínal nedovoleně a vidí druhou žlutou kartu!

83
    Domácí dělají vše pro to, aby se jim toto utkání povedlo srovnat. Takhle ke konci je branka nepříjemná, ale zasloužená. Navíc měli domácí pár minut předtím obrovskou šanci.
    81. Younousse SANKHARÉ - 0:1