FC Ferreira – Nacional 3:1 (kon.) | Tondela – Moreirense 1:1 (kon.) | Coimbra – Marítimo 1:0 (kon.)
Rio Ave – Boavista 1:0 (kon.)
FC Paços Ferreira
3:1 (1:1)
CD Nacional
Sobota 03.10.2015, 17:00 • Estádio da Capital do Móvel • Portugalská Primeira Liga • 7. kolo

Nezbývá mi nic jiného, než Vám popřát hezký večer a nashledanou u dalšího onlajnu! Těší se na Vás Daniel Maňák. (18:55:42)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:8. Fauly: 20:15.

Zápas je u konce. Oba soupeři byli velmi vyrovnaní, ale Ferreiře přálo štěstí o něco víc.

90+3

90+2
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Moreira, přichází Silva.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

80
    Žlutou kartu dostává Martins (FC Paços Ferreira).

77
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Andrezinho, přichází Christian.

71
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Roniel, přichází Martins.

68
    Žlutou kartu dostává Lopes (FC Paços Ferreira).

63
    Žlutou kartu dostává Fofana (CD Nacional).

61
    Ferreira právě vstřelila branku!
    BRUNO MOREIRA napravuje svou chybu v podobě vlastního gólu a pro svůj tým zvyšuje na 3:1!

57
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Campos, přichází Gustavo.

57
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Agra, přichází Fofana.

46

První poločas skončil nerozhodně 1:1 díky brankám útočníka Ferreiry, Bruna Moreiry, který dostal míč do brány na obou stranách hřiště. Nacional byl ve druhé části první půle aktivnějším týmem a dařilo se jim častěji atakovat bránu domácího celku.