Schalke – Kolín nad Rýnem 0:3 (kon.) | Bayern – Dortmund 5:1 (kon.) | Leverkusen – Augsburg 1:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
1:1 (1:1)
FC Augsburg
Neděle 04.10.2015, 17:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga • 8. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:23:17)

Je konec, oba týmy se dělí o body, pro domácí Bayer to je ovšem jasná ztráta dvou bodů. Výkon domácího týmu byl spíše mdlý, ani změny v sestavě nepřinesly změnu a přes pozornou defenzivu Augsbrugu, v čele s výborně chytajícím Marwinem Hitzem, se domácí nedokázali prosadit.

90+4

90+4
    Rohový kop Bayeru, míč směřuje na zadní tyč, kde se snaží hlavičkovat Papadopoulos, po předchozím fantastickém zákroku Hitze!

90+4
    Poslední minuta nastaveného času, již to vypadá, že utkání skončí nerozhodně.

90+3
    Papadopoulos faulován, ošetřován ale musí být hostující Dominik Kohr.

90+1
    Žlutou kartu dostává Marwin Hitz (FC Augsburg).

90
    Ještě čtyři minuty se bude hrát dnešní utkání, domácí zkoušejí něco vymyslet na polovině Augsburgu.

89
    Autové vhazování hostů z pravé strany, na polovině Bayeru.

87
    Bayer v pohodě odvrací, míč však zůstává i nadále v držení Augsburgu.

86
    Rohový kop pro Augsburg, hosté rozehrávají z pravé strany.

85
    Nepřesné nákopy na jedné i druhé straně, oba týmy se nyní těžko dostávají do zakončení.

84
    Míč ve středu hřiště, hosté v deseti na své polovině.

83
    Míč končí v autu, domácí bleskově vhazují z pravé strany.

82
    Diváci ženou Bayer do útoku, domácím pomáhá další z velké řady faulů.

81
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Alexander Esswein, přichází Markus Feulner.

79
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Julian Brandt.

76
    Na trávníku leží další zranění hráči, faulů je v závěru zápasu opravdu moc.

75
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Admir Mehmedi.
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Javier Hernández, přichází Stefan Kießling.

Martin Dvořák

Branky: 39. Bellarabi – 12. Leno (vla.)

Karty:   69. Wendell (LEV), 73. Donati (LEV) – 53. Callsen-Bracker (AUG), 68. Baier (AUG), 90+1. Hitz (AUG)

Neproměněná penalta: 71. Çalhanoğlu (LEV), mimo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 11:1. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:20.
    Bayer Leverkusen: Leno – Donati, Tah, Papadopoulos, Wendell – Kampl, L. Bender, Kramer, Çalhanoğlu (75. Mehmedi) – Bellarabi (79. Brandt), J. Hernández (75. Kießling).
    Náhradníci: Krešić – Mehmedi, Ramalho, Kießling, Brandt, Frey, Boenisch.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Callsen-Bracker, Klavan, Stafylidis – Kohr, Baier (69. Hong Čong-ho) – Ku, Altintop, Esswein (81. Feulner) – Bobadilla (62. Matavž).
    Náhradníci: Manninger – Matavž, Či Tong-won, Hong Čong-ho, Trochowski, Max, Feulner.

Rozhodčí: Stieler – Ittrich, Thielert