Graafschap – Feyenoord 1:2 (kon.) | Ajax – Eindhoven 1:2 (kon.) | Arnhem – Groningen 5:0 (kon.)
Alkmaar – Twente 3:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
5:0 (1:0)
FC Groningen
Neděle 04.10.2015, 14:30 • GelreDome (Arnhem) [Kapacita: 25 500] • Nizozemská Eredivisie • 8. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (16:28:32)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 5:0! První branka dnenšího utkání padla v 18. minutě, když se trefil Solanke. Do dvoubrankového vedení poslal svůj tým v 61. minutě Diks. Třetí branku dnešního utkání vstřelil v 65. minutě Kazajšvili a domácí tak vedli už 3:0! Další branku přidali domácí v 87. minutě, když se trefil střídající Nathan a v 90+3. minutě přidal pátou trefu Dauda. Hosté se dnes skoro k ničemu nedostali a zaslouženě tak dnes prohráli vysokým rozdílem.

Arnhem právě vstřelil branku!
    I poslední šance domácích v dnešním utkání končí brankou! Pantič napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, Padt vyrazil míč pouze k ABIOLU DAUDOVI, a ten se následně do odkryté branky nemýlil.

90+2
    Právě se nám rozběhla poslední minuta nastaveného času a rozhodčí tak za malou chvilku ukončí dnešní utkání.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

89
    Jeden z hostujících hráčů nyní zůstává ležet na trávníku a bude muset být ošetřen.
    87. NATHAN - 4:0

87
    Domácí vedou už 4:0! NATHAN se dostal z ničeho nic k míči uvnitř vápna soupeře a následnou střelou k levé tyči dokázal prostřelit již po čtvrté Padta.

87
    Domácí se nyní usadili s míčem na polovině soupeře.

86
    Diks se nyní dostal ke střele z hranice vápna, jeho střela však byla ztečována do zámezí.

85
    Domácí střídají. Hřiště opouští Baker a místo něj nastupuje Pantič.

83
    Antonia se nyní dostal ke střele uvnitř vápna domácích, jeho střela však končí jen na břevně.