Liberec – Chomutov 3:2 (po pr.) | K. Vary – Zlín 1:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 2:1 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 2:6 (kon.) | Litvínov – Třinec 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 5:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Berani Zlín
Neděle 04.10.2015, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 8. kolo

55:50
    Šance na bodování se domácí rapidně snižují, Tomáš Harant (KVA) je totiž vyloučen na dvě minuty za podražení. Více jak minuta a půl dvojnásobné přesilovky pro Zlín!

55:31
    Ondráček byl v rohu kluziště zasažen do obličeje hokejkou Ivana Rachůnka (KVA), ten je ta tento zákrok vyloučen na dvě minuty.

47:05
    Haščák byl na modré čáře ošklivě podražen Matějíčkem (ZLN), který za to také dostává dvouminutový trest – faul kolenem. To je domácím fanouškům málo a ozývá se mohutný pískot.

45:06
    Martin Cibák (ZLN) na dvě minuty dává možnost domácím vyrovnat, vyloučen je za podražení.

31:39
    Ivan Rachůnek (KVA) vyhodil kotouč z obranného pásma mimo hrací plochu, a následuje tak dvouminutový trest za zdržování hry.

17:23
    V závěru první třetiny si domácí zahrají první přesilovou hru. Dvě minuty za sekání obdržel Tomáš Žižka (ZLN).

03:42
    Máme zde první a navíc hromadné vyloučení dnešního zápasu. Na trestnou lavici odjíždí Rostislav Marosz (KVA) – držení hole a navíc Radek Duda (KVA), který se dohadoval s protihráčem a obdržel trest ve hře za úder hlavou.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 23. Marosz (TS) – 4. Říčka (A. Holík, P. Holík), 35. Cibák (Kubiš, Sýkora)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Fečo) – Sičák, Harant, Gulaši, J. Tomeček, Bičánek "A", Dvořák, Weinhold – T. Rachůnek, Marosz, Duda "C" – I. Rachůnek, Haščák, V. Tomeček – Vachovec, Bulík, Koblasa – Rohan, Zadražil, Gorčík
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Horák, A. Holík, Žižka "A", Matějíček, Řezníček, Kotvan – Kubiš, Cibák "A", Sýkora – Veselý "C", P. Holík, Ondráček – Říčka, Vlach, Čachotský – Čech, Sedláček, Okál

Rozhodčí: Šindler, Hribik – Jelínek, Pešek