HC Topoľčany
4:3 (0:1, 1:2, 3:0)
HK Orange 20
sk Neděle 04.10.2015, 17:301. liga (SR)

Zápas sa skončil, Topoľčany po perfektnom obrate v záverečnej minúte získavajú plný bodový zisk! (19:52:50)

59:45
    Topoľčany dali gól!

Tak toto je neuveriteľné! Domáci hokejisti predviedli dokonalý obrat, FILIP NEMČEK posiela mladíkov do kolien. Asistencie: Libor Káčer, Filip Šedivý.

59:05

Domáci hokejisti v samm závere dokázali vyrovnať na 3:3! Úspešným strelcom je MILOŠ BYSTRIČAN. Asistencie: Ján Perniš, Filip Šedivý.

56:09

Zápas sa nám v plnom počte na oboch stranách poriadne dramatizuje! Presným zásahom sa o to postaral LIBOR KÁČER. Asistencie: Filip Šedivý, Matej Kovalík.

55:11
    Zverenci trénera Bokroša prečkali vlastnú početnú nevýhodu bez inkasovania. Pred nimi je necelých päť minút riadnej hracej doby, počas ktorých budú chcieť udržať svoje vedenie.

53:11
    HK Orange 20 sa bude musieť brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za nedovolené bránenie v hre Patrik Koch.

49:37
    Domáci hokejisti napokon hru v početnej nevýhode zvládli a neinkasovali v nej. Pred sebou majú poslednú desaťminútovku, počas ktorej sa pokúsia vyrovnať stav zápasu.

48:40
    Domáci hokejisti sú stále v oslabení a nevyzerá to pre nich najlepšie. Za nepriaznivého stavu strácajú sily v početnej nevýhode a vidina vyrovnania sa im stále viac a viac vzďaľuje.

47:37
    Topoľčany sa budú opäť brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za seknutie opäť Michal Kluka.

46:13
    Za nami je už viac ako prvá päťminútovka tejto tretiny. Mladíi z HK Orange 20 majú na svojom konte stále pohodlné dvojgólové vedenie a zdá sa, že majú dobre nakročené k triumfu.

46:03
    Topoľčany hru vo vlastnej početnej nevýhode zvládli a neinkasovali počas nej.

44:03
    Domáci hokejisti sa budú brániť! Za seknutie odchádza na trestnú lavicu Michal Kluka.

43:06
    Domáci hokejisti už hrajú v plnom počte, skóre sa stále nemení.

42:12
    Rozhodca musí udeliť desaťminútový osobný trest hosťujúcemu Matúšovi Sukeľovi, ktorý sa previnil nešportovým správaním.

41:06
    Tretia treitna sa začína vylúčením na strane Topoľčian. Domáci hokejisti sa budú brániť po držaní, ktorým sa previnil Lukáš Tvrdík.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po famóznom závere druhej tretiny musíme konštatovať, že do šatní odchádzajú vo vedení opäť hosťujúci hokejisti. HK Orange 20 vyhráva sľubným dvojgólovým náskokom, takže domáci hráči sa v zvyšnej časti stretnutia budú musieť ešte poriadne potrápiť ak chcú pomýšľať nad bodovým ziskom.

Druhá tretina sa začne približne o 19:10.