Columbus – Nashville 7:1 (kon.) | Ottawa – Montreal 5:4 (kon.) | Toronto – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Tampa 2:3 (kon.) | Chicago – Dallas 4:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 5:1 (kon.)
Calgary – Winnipeg 2:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Colorado 4:0 (kon.)
Washington – NY Islanders 6:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Detroit Red Wings
Neděle 04.10.2015, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • Příprava NHL

V prodloužení tří proti třem se nikdo neprosadil. Tímto se s vámi tedy loučím a přeji dobrou noc, respektivě dobré ráno. (03:52:32)

Martin Marinčin (TOR) - čas na ledě 17:15

Je za námi poslední přípravné utkání obou celků. Další zápasy budou už jen v rámci základní části NHL. Red Wings se ujalo vedení ve druhé třetině zásluhou Athanasioua a Manthy. Se startem třetí třetiny přišlo šťastné snížení, ale na vyrovnání se domácí nezmohli. Skvělé utkání odchytal český brankář Petr Mrázek.

Střely na branku: 29:15

59:56
    V posledních sekundách se ještě píská ofsajd pro Maple Leafs. Nejspíše je hotovo, snaha Leafs přišal vniveč.

59:29
    Domácí se sice dostali do útočného pásma, ale to následně po individuální chybě ztratili.

59:05
    Toronto nyní předvedlo hodně rychlý přechod do pásma, což bylo vyhodnoceno jako zakázané uvolnění. Bernier se musí vrátit do klece.

58:53
    Petr Mrázek dalším neskutečným zákrokem vymazal domácí. Joffrey Lupul dostával přihrávku před branku, odkud se mu ovšem nepovedlo skórovat!

58:43
    Petr Mrázek nadvakrát zneškodnil další snažení domácích hokejistů. Toronto si bere oddechový čas.

58:20
    Jonathan Bernier odjel na střídačku, Maple Leafs v šesti hráčích na ledě!

57:50
    Maple Leafs jsou aktivní v útočném pásmu a každou chvilkou se pokusí o hru bez brankáře.

56:40
    Detroit aktuálně brání v pěti lidech a čeká na nějaký protiútok. Rudokřídelníci jsou blízko k dalšímu vítězství v přípravě.

55:52
    Nahozený puk od modré čáry vypadl těsně před Mrázkem, který dokázal zareagovat a puk viděl. Nakonec ale byl vystřelen jen vedle jeho branky.

55:20
    Daniel Cleary je na ledě. Hosté jen se štěstím přežili toto oslabení. Toronto mělo na svém kontě pár brankových příležítostí, ale pokaždé zasáhl Mrázek. Po komerční pauze pokračujeme.

55:12
    Ve výborné pozici byl Joffrey Lupul. Když se k němu puk dostal, tak se domácí útočník soustředil na svou střelu, připravil si jí a zamířil k levé tyčce a tu nakonec také trefil!

54:21
    Brad Boyes se v roli falešného obránce odhodlal k hodně tvrdé střele, ale Mrázek byl na svém místě.

53:50
    Torontu se ovšem nedaří vůbec kombinovat. Nyní jejich nepovedené přihrávky skončily až na zakázaném uvolnění.

53:14
    Daniel Cleary dostává dvouminutový trest za krosček.

David Panuška

Branky a nahrávky: 41. Boyes (Riemsdyk, Harrington) – 34. Athanasiou (Bertuzzi, Mantha), 40. Mantha (Athanasiou, Oullet)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Bibeau) – Hunwick, Harrington, Rielly, Polák, Gardiner, Marinčin – Parentau, Spalling, Pánik, Lupul, van Riemsdyk, Matthias, Holland, Boyes, Acrobello, Grabner, Kadri, Komaroc
    Detroit Red Wings: Mrázek (Paterson) – Quincey, Smith, Sproul, Oullet, Jensen, Lashoff – Pulkkinen, Miele, Jurčo – Glendening, Nosek, Mantha – Callahan, Athanasiou, Bertuzzi – Ferraro, Andresson, Cleary