Slovan Bratislava U21 – Senec 3:0 (kon.) | Trnava B – Sereď 2:0 (kon.) | Pohronie – Žilina B 0:3 (kon.)
Dunajská Lužná – Borčice 0:2 (kon.) | Lok. Košice – R. Sobota 3:2 (kon.) | Dolný Kubín – L. Mikuláš 0:1 (kon.)
Dunajská Lužná
0:2 (0:1)
TJ Iskra Borčice
sk Neděle 04.10.2015, 15:00MONACObet liga

Zápas sa skončil víťazstvom Borčíc, ktoré základný kameň svojho úspechu položili už v prvom polčase. Dunajská Lužná sa nepresadila ani raz a nad bodovým ziskom vôbec nemohla pomýšľať. (17:57:54)

90+2

88
    V samom závere zápasu získali domáci futbalisti rohový kop.

84
    Striedanie v tíme TJ Iskra Borčice: z ihriska odchádza Oliver Augustini, prichádza Patrik Mačina.

78
    Striedanie v tíme TJ Iskra Borčice: z ihriska odchádza Miroslav Barčík, prichádza Emil Le Giang.

76
    Borčice mali k dispozícii piaty rohový kop v zápase, ale nedokázali ho využiť.

72
    Striedanie v tíme Dunajská Lužná: z ihriska odchádza Martin Jackuliak, prichádza Viktor Bališ.

71
    Borčice zahrávali rohový kop, ale presná zásah sme po tejto štandardke nevideli.

70
    Prebieha už 70. minúta zápasu a na hracej ploche sa nič nemení. Zdá sa, že Borčice si svoj náskok bez problémov udržia.

65
    Striedanie v tíme TJ Iskra Borčice: z ihriska odchádza Marek Kuzma, prichádza Michal Janec.

62
    Striedanie v tíme Dunajská Lužná: z ihriska odchádza Samuel Bielik, prichádza František Kecskéš.

62
    Striedanie v tíme Dunajská Lužná: z ihriska odchádza Filip Ferejčák, prichádza Jakub Hronec.

50
    Tím Borčice práve strelil gól!
    Hostia začali úspešne aj po zmene strán a po druhom presnom zásahu majú na svojom konte pohodlné dvojgólové vedenie! O tento presný zásah sa postaral ALAN KOVÁČ.

48
    Druhý polčas sa začal udelením žltej karty. Tú si vyslúžil hosťujúci Miroslav Barčík.

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas je minulosťou. Diváci v ňom videli jediný gól, o ktorý sa postarali hosťujúce Borčice. Tie teda majú výborne nakročené k bodovému zisku.