Columbus – Nashville 7:1 (kon.) | Ottawa – Montreal 5:4 (kon.) | Toronto – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Tampa 2:3 (kon.) | Chicago – Dallas 4:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 5:1 (kon.)
Calgary – Winnipeg 2:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Colorado 4:0 (kon.)
Washington – NY Islanders 6:2 (kon.)
Vancouver Canucks
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
Edmonton Oilers
Neděle 04.10.2015, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Příprava NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již úplně vše, přeji Vám krásný start do nového dne. Nashledanou. (06:33:39)

Zblokované střely: 8 – 11

Domácím "kosatkám" se nakonec podařilo otočit vývoj utkání v jeho samém závěru, kdy nejprve na pozdní gól Nugent-Hopkinse rychle odpověděl Jannik Hansen, v prodloužení pak o výhře Vancouveru rozhodl Daniel Sedin. Poslední přípravný duel před zahájením nového ročníku NHL tak lépe vyšel domácím hokejistům.

60:29
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Prodloužení rychle končí a to zásluhou spolupráce bratří Sedinů, Henrik nahrával a DANIEL SEDIN přesně zakončil! Asistence: Henrik Sedin, Alexander Edler.

60:01

Šedesát minut základní hrací doby o vítězi utkání nerozhodlo, na řadu přijde pětiminutové prodloužení hrané se třemi hráči v poli na každé straně.

60:00
    58:04 Jannik HANSEN - 2:2

58:04
    Domácí však nesložili zbraně a s velkou pravděpodobností si vynutili prodloužení tohoto duelu, do kterého jej poslal JANNIK HANSEN! Asistence: Alexander Edler, Henrik Sedin.
    57:19 Ryan NUGENT-HOPKINS - 1:2

57:19
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Hosté se krátce před koncem základní hrací doby dostávají do vedení! RYAN NUGENT-HOPKINS otáčí vývoj dnešního utkání. Asistence: Teddy Purcell, Benoit Pouliot.

Dnešní utkání sleduje 18.448 diváků.
    43:08 Benoit POULIOT - 1:1

43:08
    Hosté vstoupili do třetí třetiny aktivně, branku domácích zasypali sprškou střel a na začátku 44. minuty jsou zaslouženě odměněni vyrovnávacím gólem, který má na svědomí BENOIT POULIOT! Asistence: Ryan Nugent-Hopkins, Teddy Purcell.

40:01

Další třetina začne přibližně v 05:49.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 4. Horvat (Baertschi, Vrbata), 59. Hansen (Edler, Sedin H.), 61. Sedin D. (Sedin H., Edler) – 44. Pouliot (Nugent-Hopkins, Purcell), 58. Nugent-Hopkins (Purcell, Pouliot)

Vancouver Canucks: Miller (Markstrom) – Edler, Tanev, Weber, Bartkowski, Hutton, Sbisa – Sedin D. "A", Sedin H. "C", Sutter – Baertschi, Horvat, Vrbata – Burrows "A", McCann, Hansen – Prust, Cracknell, Virtanen.
    Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Sekera, Fayne, Davidson, Schultz "A", Reinhart, Gryba – Hall "A", McDavid, Slepyšev – Pouliot, Nugent-Hopkins "A", Purcell – Draisaitl, Lander, Jakupov – Korpikoski, Letestu, Gazdic.

Rozhodčí: McIsaacm Kozari – Cameron, Murchison

Diváci: 18.448