Columbus – Nashville 7:1 (kon.) | Ottawa – Montreal 5:4 (kon.) | Toronto – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Tampa 2:3 (kon.) | Chicago – Dallas 4:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 5:1 (kon.)
Calgary – Winnipeg 2:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Colorado 4:0 (kon.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Pokud tomu tak ještě nebylo, tak nyní už je o výsledku dnešního zápasu definitivně rozhodnuto! Pojistku na již tak vysoké vedení svého týmu a celkově čtvrtou branku Kings dnes večer přidal slovenský kanonýr MARIÁN GÁBORÍK! Asistence: Anze Kopitar.

45:42
    Na ledě se nám začíná přiostřovat. Další výměna názorů, která se obešla beze slov, byla k vidění. Jejími aktéry byli Nathan MacKinnon (COL) a Trevor Lewis (LAK). Oba borci si odsedí pětiminutové tresty, na počtu hráčů na ledě se nic nemění.

42:14
    Ve vzájemné potyčce si pár ran vyměnili zkušení lídři obou týmů, Dustin Brown (LAK) a Jarome Iginla (COL). Oba za své počínání inkasovali větší tresty. I nadále se tak bude hrát v plném počtu hráčů.

40:01

40:00

39:38
    Hosté jsou kompletní, domácí nedokázali využít ani svou dnešní čtvrtou přesilovou hru.

37:38
    Ještě jednu možnost hry v početní převaze dostanou domácí hokejisté ve druhé třetině. Na trestnou lavici opět usedá Nikita Zadorov (COL), který se tentokrát provinil vražením soupeře na hrazení.

33:03
    Do třetice všeho dobrého, říkává se. V souvislosti s přesilovými hrami domácích to ale dnes neplatí. Opět nevyužito.

31:03
    Další početní výhoda míří na stranu Los Angeles. Nikita Zadorov (COL) a dvě minuty za krosček.
    25:17 Trevor LEWIS - 3:0

25:17
    Jenže stejně jako v první třetině, i nyní hosté inkasují krátce poté, co přežili přesilovku soupeře. O třetí přesný zásah "králů" se postaral TREVOR LEWIS! Bez asistence.

25:06
    Domácí se ani napodruhé v přesilové hře neprosadili, hosté jsou kompletní.

23:06
    Hosté začínají druhou třetinu podobně jako tu předchozí a po faulu Johna Mitchella (COL), který se provinil držením protihráče, budou hrát v oslabení.

20:01

20:00
    15:00 Kyle CLIFFORD - 2:0

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 9. Brown (King, Shore), 15. Clifford (Forbort), 26. Lewis, 53. Gáborík (Kopitar)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Forbort, Doughty, McNabb, Martinez, Schultz, McBain – Lucic, Kopitar, Gáborík – Mersch, Carter, Toffoli – King, Shore, Brown – Clifford, Lewis, Nolan.