sk Čtvrtek 08.10.2015, 18:00 • Easton Aréna, Piešťany • Tipos Extraliga (SR)

Koniec zápasu. (20:23:16)
    BRIESTENSKÝ - 3:4

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Orange 20.

Nuž po dobrom zápase s Trenčínom si teraz Havrani pred divákmi moc nepomohli. Napraviť dojem môžu už zajtra, v zápase proti Skalici.

Ďakujem za pozornosť.

3. série
    0:1
    Briestenský – blafák zakončený pod brvno. Je rozhodnuté.

0:0
    Holovič – strela na lapačku, nepodarená.

1. série
    0:0
    Milý – položil branára, ale nezdvihol dosť puk.

1. série
    0:0
    Ručkay – pekný blafák do bekendu, trochu smoly.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:55
    Budú nájazdy.

64:01
    Kochovo nahodenie zastavil až Košarišťan, 20tka je teraz nebezpečnejšia.

63:07
    Aktívny Surový vystrelil švihom spoza pravého kruhu, vyrážačkou zasiahol Košarišťan.

62:05
    Holovič s Ručkayom v tlaku, dobrá Holovičova strela tesne mimo.

61:26
    Keby si Holešinský pred bránkou lepšie spracoval puk, mohlo byť domácim dosť horúco.

60:15
    Filip bol prvý, kto namieril na bránku v predĺžení, z uhla to nemalo veľkú šancu uspieť.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Takže X. Po tretinách 2:2, 1:1, 0:0. O chvíľu začne predĺženie a aj diskusie o výsledkoch.

Vlado Zimányi

Branky a nahrávky: 9. Brňák (Svetlík, Holovič), 13. Valo (Holovič, Ručkay), 29. Ručkay (Holovič) – 7. Milý (Hrušík), 11. Surový (J.Sukeľ), 36. Sloboda (Oško, Novák), rozh. náj. Briestenský