Olomouc – Třinec 1:12 (kon.) | Kladno – Č. Budějovice 3:4 (kon.) | Poruba – Opava 8:4 (kon.)
Vítkovice – Zlín 5:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 5:2 (kon.) | Letňany – Havlíčkův Brod 3:2 (po pr.)
Pardubice – Liberec 5:6 (po pr.) | Havířov – Vsetín 5:0 (kon.) | K. Vary – Slavia 2:4 (kon.)

Letňany právě vstřelily branku!
    Hattrick DOMINIKA ŘEPÍKA rozhoduje o tom, že Letňany vyhrávají tento duel v prodloužení. Asistence: Lukáš Rousek, Dominik Danov.

60:01

60:00

56:39
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají. JIŘÍ BENÁK je autorem branky na 2:2. Asistence: David Donda, Jiří Vlach.

40:01

40:00

20:36
    Letci otáčejí průběh zápasu. Svou šestou branku v sezóně a druhou v tomto zápase vstřelil DOMINIK ŘEPÍK. Asistence: Lukáš Rousek, Michal Pařík.

20:01

20:00

13:24
    Domácí vyrovnávají ve 14. minutě. DOMINIK ŘEPÍK přidává pátou branku v sezóně. Asistence: Lukáš Rousek, Dominik Danov.

01:48
    Hosté jdou velice rychle do vedení, a sice v přesilové hře. Úvodní branku vsítil po necelých dvou minutách JIŘÍ BENÁK. Asistence: Vojtěch Veverka, Jiří Kopic.

00:01

HC Letci Letňany: Špirek (Vlas) – Pařík, Hanuš, Gebell, Brabec, Grauer, Kolenatý, Gonos, Antoš – Sklenář, Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Řepík, Rousek, Kučera, Mařík, Jelínek

BK Havlíčkův Brod: Hanák (Kulich) – Kopic, Hrabaň, Benák, Němec, Jančařík, Lachman, Zdeněk – Michálek, Donda, Vlach, Martínek, Beran, Holenda, Králíček, Přibyl, Veverka, Hendrych

Rozhodčí: Blumel – Zmeškal, Gabriel.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Řepík (Rousek, Danov), 21. Řepík (Rousek, Pařík), 61. Řepík (Rousek, Danov) – 2. Benák (Veverka, Kopic), 57. Benák (Donda, Vlach)

Rozhodčí: Blumel – Zmeškal, Gabriel