Břeclav – Vel. Meziříčí 1:0 (kon.) | Hlučín – Zlín B 1:1 (kon.) | Hulín – HFK Olomouc 1:2 (kon.)
Prostějov – Mohelnice 2:2 (kon.) | Třebíč – Vítkovice 2:2 (kon.)
FC Hlučín
1:1 (0:0)
FC Zlín B
Sobota 10.10.2015, 15:00 • MěFS Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

Skončilo 10. kolo MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín si rozdělil body s týmem FC Fastav Zlín B za remízu 1:1. V druhém poločase poslal hosty do vedení Miloš Kopečný. Tři minuty před koncem zařídil svému týmu alespoň bod Vojtěch Heinik. V posledních vteřinách jsme viděli i červenou kartu, kterou dostal Miloš Kopečný. Utkání tedy skončilo nerozhodně a oba týmy zůstávají v tabulce jako sousedé. (16:56:08)

90+2

90+2
    Míč končí v zámezí, v dnešním utkání se už nic nestane.

90+2
    Hlučín má k dispozici poslední rohový kop.

90+1
    Kopečný dostal přihrávku za obranu, byl však v ofsajdu. Rozhodl se zakončit a rozhodčí mu ukazuje rovnou červenou kartu! Hostující hráč použil směrem k rozhodčímu neslušné slova a možná i proto vidíme rovnou červenou kartu.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty.

90
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Strašák, přichází Koller.

90
    Na druhé straně vhazování poblíž rohového praporku.

89
    Hosté šli do protiútoku a vybojovali roh, ze kterého nic nevymysleli.

88
    Domácí ihned získali míč a spěchají na polovinu soupeře.
    87. Vojtěch HEINIK - 1:1

87
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkávají vyrovnání! Halaška střílel z hranice velkého vápna, brankář jeho střelu vyrazil pouze před sebe, kde byl VOJTĚCH HEINIK, který se štěstím doklepl míč do branky! – 1:1.