Kladno – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Chomutov – Zlín 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vítkovice 0:5 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 7:3 (kon.) | HC Litvínov – Olomouc 5:1 (kon.)
Sparta – Třinec 5:3 (kon.) | Pardubice – Liberec 3:7 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:1 (kon.)
Mountfield HK
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 10.10.2015, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • DHL Extraliga juniorů • 12. kolo

58:30
    Ondřeji Žaludovi střela nesedla a puk míří za Grohovu bránu.

57:50
    Na straně Mountfieldu jsou vyloučeni Drašnar a Krátoška. Dvojnásobná početní výhoda Boleslavi je skvělou příležitostí k vyrovnání zápasu!

57:29
    Hra nabírá obrátky! Boleslav totiž hraje v ponechané výhodě.

53:48
    Po hradecké střele došlo k potyčce, jejímž důsledkem je vyloučení na obou stranách. Za hrubost pykají Štěpán Havránek, Patrik Miškář, Michal Mattis a Lukáš Motloch. Pokračuje se ve hře 5 na 5.

53:14
    Štěpán Havránek se tlačil do zakončení, s pomocí hokejky ale jeho pokus Groh zlikvidoval.

51:27
    Tomáš Drašnar nedokázal ideálně zpracovat přihrávku od Aleše Krátošky a střelu z velkého úhlu si Groh pohlídal.

48:46
    Teč Radka Pořízka skončila na vnější síti! To byla prozatím největší příležitost třetí třetiny.

46:05
    Další vyloučení hostů, konkrétně Ondřeje Žaluda, jenž si jde odpočinout za podražení, rovná se další příležitost pro Hradec. Dokáže ji tentokrát využít?

39:32
    Jakmile skončila jedna hradecká přesilovka, začala další. Na dvě minuty je vyloučen Zdeněk Borovec.

38:48
    Hradecký borec odjíždí za potlesku do kabiny, snad bude v pořádku.

38:48
    Další hráč nám zůstává ležet na ledě. Tentokrát je to hradecký Radovan Pavlík, nad kterým se již sklání lékař.

37:20
    A pozor! Další vyloučení na straně Mladé Boleslavi dává Hradci přesilovku 5 na 3, která bude trvat 94 vteřin!

36:54
    Velikou šanci na navýšení skóre dostávají domácí! Michal Mattis je vyloučen za podražení.

32:52
    Domácí si nyní vytvářejí tlak, další střelu z mezikruží likvidoval Groh.

25:56
    A Boleslav má následně příležitost vyrovnat, jelikož Martin Matějček je vyloučen trestem do konce hry a Středočeši mají pětiminutovou přesilovku!

25:56
    Ivan Ďurač naštěstí odjíždí po svých, domácí hokejisté mu sportovně tleskají.

25:56
    Na ledě zůstává ležet hostující hráč, k němuž spěchá lékař. Snad to nebude nic vážného.

18:58
    A síly na ledě se vyrovnávají. K trestoměřičům si jde na dvě minuty odpočinout střelec zatím jediného gólu Aleš Krátoška.

18:12
    Druhá přesilovka pro domácí! Dominik Tůma pyká za podražení.

18:12
    Závar před bránou vyřešil Dominik Groh, který přikryl puk celým svým tělem.

17:00
    Do konce třetiny nám zbývají tři minuty a zatím to vypadá, že Boleslav nechce jít do kabin s jednogólovým mankem. Pokus od modré čáry teď totiž jen těsně minul hradeckou branku.

11:19
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hofmanovi se skórovat nepodařio, ALEŠ KRÁTOŠKA ale o pár vteřin později mířil přesně a Mountfield se tak ujímá vedení! Asistence: Patrik Miškář, Tomáš Drašnar.

10:56
    Hradečtí ujížděli dva na jednoho, přihrávku od spoluhráče ale Tomáš Hofman usměrnil pouze do Grohovy lapačky.

08:17
    Přesilovou hru si vyzkouší i Boleslavští. Martin Matějček je vyloučen za nedovolené bránění.

08:09
    Aleš Krátoška nejprve nastřelil tyč a z následné dorážky našel, pro něj bohužel, jen připraveného Groha!

05:49
    První vyloučení zápasu. Za vražení na hrazení je vyloučen Vojtěch Sedmík a Hradec má početní výhodu.

04:01
    Jakub Planý předvedl parádní kličku, střelu však dokázala zblokovat domácí obrana.