Znojmo – Innsbruck 5:0 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
HC TWK Innsbruck
Úterý 13.10.2015, 18:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League • 11. kolo

Ode mě je to pro dnešní den všechno. Přeji příjemný zbytek hokejového večera. Někdy příště na shledanou! (20:45:10)

Za potlesku ve stoje končí třetí třetina, ve které domácí Orli potvrdili svoji dominanci v zápase a připisují si tak další tři body do tabulky Erste Bank Eishockey ligy.

58:44
    Ani jeden z týmů se už nehrne do útoku. Utkání se víceméně dohrává.

57:48
    Konec utkání je poměrně vyhrocený. Vyloučen Nemčík (ZNO) – 2 minuty za podražení.

56:56
    Schaus a Csamango se po přerušení hry postrkovali a druhý jmenovaný se na svého soka vrhl. Oba hráči dostávají 2 + 5 minut za hrubost. Znojemský útočník navíc obdržel trest do konce utkání.

56:45
    Schaus se z pravého kruhu opřel do puku a trefil tyčku Nechvátalovy klece!

56:10
    Orli stále drží útočné pásmo. Nyní se prezentoval tvrdou střelou Kousalík.

55:22

53:52
    Innsbruck se snaži vyhodit puk ze své třetiny. Orli ale zatím drží útočné pásmo.

53:22
    Vyloučen Schuller (INS) – 2 minuty za sekání.

51:18
    Orli právě vstřelili branku!
    Bartoš nahodil z ostrého úhlu kotouč na branku Žraloků. Brankář hostí nedokázal puk udržet ve výstroji a COLTON YELLOW HORN reflexivně propálil Chioda. Asistence: David Bartoš, Jan Lattner.

50:39
    Jeden ze znojemských obránců nahodil puk na branku. Chiodo raději přerušil hru. Vhazuje se v útočném pásmu Orlů.

50:06

49:32
    Ulmerova dělovka od modré jen těsně minula tyč Nechvátalovy svatyně.

48:34

48:06
    Vyloučen Bořuta (ZNO) – 2 minuty za sekání.

47:55
    Nechátal se snažil konstruktivně rozehrát, přihrávka se mu nepovedla a Hahn se pokoušel z dálky trefit prázdnou znojemskou klec. Těsně však minul.

46:34
    Vyloučen Ebner (INS) – 2 minuty za zdržování hry.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 17. Lattner (Horn, Bartoš), 26. Šedivý (Pucher, Štach), 33. Šulák (Šedivý, Pucher), 41. Bořuta, 52. Yellow Horn (Bartoš, Lattner)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Štach, Biro, Stehlík, Šulák, Bořuta, Kousalík, Nemčík – Tomas, Podešva, Rehuš – Šedivý, Pucher, Fiala – Lattner, Bartoš, Yellow Horn – Csamango, Šeda, Číp – Špaček.
    HC TWK Innsbruck: Chiodo (Litterbach) – Liffiton, van Ballegooie, Ross, Saringer, Ebner, Schaus, Schramm – Lammers, Hahn, Ulmer – Schennach, Spurgeon, Mössmer – Schuller, Valdix, Hörtnagl – Hanschitz, Steinacher, Frischmann.

Rozhodčí: Kincses, M. Nikolić – Johnstone, Soos