Olomouc – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 2:1 (1:0 po s.n.)
Zlín – Liberec 1:3 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 2:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 16.10.2015, 17:30Tipsport extraliga • 11. kolo

Z mé strany je to pro dnešek z Mladé Boleslavi vše, u dalších zápasů na počtenou! (19:49:20)

Je hotovo, hokejisté BK Mladá Boleslav doma porazili brněnskou Kometu přesvědčivě 4:0! Ve třetí třetině padla – stejně jako v té druhé – jedna branka, necelých devět minut před koncem stanovil konečnou podobu výsledku gólem z rychlého protiútoku Michal Bárta.

59:50
    Ještě jedno vyloučení, za katr usedl Martin Látal (MBL) za vysokou hůl.

59:34
    Zápas se už chýlí ke konci, celý stadion aplauduje týmu z města automobilů vestoje.

58:55
    Pokus Tomáše Vondráčka byl zblokován mimo Rittichův dosah, ale hosté zůstávají v útočném pásmu.

58:20
    Rozehrávající Hanzlík trefil jen prvního hráče před sebou, Středočeši suverénně kontrolují svůj komfortní náskok.

57:42
    Rychlonožka Látal neudržel nohy na modré čáře, Bruslařům je tak odpískán ofsajd.

57:00
    Oba týmy hrají v plném počtu, kotouč je v nepřehledné situaci kdesi za Čiliakovou brankou.

56:11
    Na druhé straně pálil Jan Hruška, ale Rittich včas vytasil svou vyrážečku a bez problémů zakročil.

55:35
    Zničehonic se před Čiliakem zjevil volný Tomáš Urban, ale z bezprostřední blízkosti poslal kotouč nad brněnskou svatyni!

55:00
    Jan Káňa (KOM) a Richard Jarůšek (MBL) jsou potrestáni dvouminutovými tresty. Brněnský hráč za krosček, forvard Bruslařů za hrubost.

54:47
    RIchard Jarůšek se jako tank probil až do předbrankového prostoru, ale ke střele se nedostal.

54:20
    Icing tentokrát na druhé straně, v posledních minutách je hra hodně rozkouskovaná.

53:49
    A buly v útočném pásmu Komety se po dalším Rittichově zákroku bude opakovat. Příznivci Bruslařů už vítěznými chorály slaví tříbodový zisk.

53:45
    Středočeši se už jen brání, nyní vyhodili puk na zakázané uvolnění.

53:16
    David Rittich byl znovu pozorný, necelých sedm minut před koncem třetí třetiny se bude vhazovat po pravici domácího gólmana.

52:52
    David Rittich přerušuje hru, na řadě je další komerční přestávka.
    Michal BÁRTA - 4:0

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 3. Látal (Hruška), 20. Stříteský (Výborný, Bárta), 33. Pabiška (Jarůšek), 52. Bárta (Jarůšek, Žejdl)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Řehoř) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Holub, Ovčačík, Robar – Jarůšek, Výborný, Pabiška – Hyka, Urban, Pacovský – Látal, R. Hruška, Klimenta – Musil, Žejdl, Bárta
    HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kaberle, Spang, Hanzlík, Kováčik, Malec, Kuboš, Štindl – Ostřížek, J. Hruška, Němec – Káňa, H. Zohorna, Vondráček – Burian, Čermák, Dočekal – R. Zohorna, Raška, Svoboda

Rozhodčí: Hodek, Svoboda – Bláha, Špůr