Olomouc – Vítkovice | 2:3 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 4:0 (kon.) | | | Chomutov – Mountfield HK | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Zlín – Liberec | 1:3 (kon.) | | | K. Vary – Litvínov | 2:3 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 2:4 (kon.) |
NY Islanders – Nashville | 4:3 (kon.) | | | Washington – Chicago | 4:1 (kon.) | | | Pittsburgh – Ottawa | 2:0 (kon.) |
Montreal – NY Rangers | 3:0 (kon.) | | | Tampa – Dallas | 3:5 (kon.) | | | Florida – Buffalo | 3:2 (kon.) |
Edmonton – St. Louis | 2:4 (kon.) | | | Arizona – Minnesota | 3:4 (kon.) |
Magnitogorsk – Ufa | 4:6 (kon.) | | | Jaroslavl – Nižněkamsk | 4:2 (kon.) | | | Petrohrad – Kazaň | 1:3 (kon.) |
Soči – Čeljabinsk | 2:3 (2:3 po s.n.) |
EC-KAC – Znojmo | 3:2 (po pr.) |
Olomouc – Sparta | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Chomutov – Jihlava | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Vítkovice – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 9:1 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 5:7 (kon.) |
Třinec – Pardubice | 4:3 (po pr.) | | | HC Litvínov – Kometa Brno | 6:3 (kon.) |
Vsetín – Opava | 4:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Č. Budějovice | 7:2 (kon.) | | | HC Plzeň – K. Vary | 1:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod | 4:0 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 0:4 (kon.) | | | Kladno – Sparta | 1:5 (kon.) |
Poruba – Třinec | 0:4 (kon.) | | | Letňany – Liberec | 2:9 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 1:7 (kon.) |
Jihlava – Mountfield HK | 4:3 (po pr.) |
Poprad – Skalica | 4:3 (po pr.) | | | Žilina – Martin | 3:6 (kon.) | | | Košice – Nitra | 3:2 (kon.) |
Zvolen – Trenčín | 2:1 (kon.) | | | Piešťany – Banská Bystrica | 1:3 (kon.) |
Trnava – Spišská N. Ves | 2:3 (po pr.) | | | Lipt. Mikuláš – Topoľčany | 2:1 (kon.) | | | Humenné – Prešov | 2:0 (pře.) |
Bardejov – Nové Zámky | 4:2 (kon.) | | | Senica – Detva | 2:4 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Michalovce | 2:4 (kon.) |
Tachov – Třemošná | 4:3 (kon.) | | | Most – Karlovy Vary B | 4:2 (kon.) |
Krnov – Uničov | 3:2 (kon.) | | | Pubec Plzeň – Kaznějov | 4:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Písek | 0:5 (kon.) | | | Třebíč – V.Popovice | 6:1 (kon.) | | | Klatovy – Most | 11:4 (kon.) |
Ústí n/L – Letňany | 7:2 (kon.) | | | Kobra – Hvězda Praha | 4:3 (kon.) | | | Litoměřice – PZ Kladno | 1:5 (kon.) |
Havířov – Opava | 7:2 (kon.) | | | Karlovy Vary B – Klášterec nO | 4:2 (kon.) | | | HC Boskovice – Jindř. Hradec | 2:7 (kon.) |
Vsetín – Poruba | 1:5 (kon.) | | | SK Karviná – Frýdek-M. | 0:10 (kon.) | | | Chrudim – Kolín | 3:1 (kon.) |
Krkonoše – Tábor | 1:3 (kon.) |
konec
Berani Zlín
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Ivo Raiskub
Branky a nahrávky:
50. Kotvan (Veselý) – 4. Bakoš (Radivojevič, Bulíř), 28. Vampola, 60. Radivojevič (Šimek)
Rozhodčí: Šindler, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan
Diváci: 4123
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
Kašík (Štůrala) Řezníček, A. Holík, Žižka, Matějíček, Horák, Kotvan – Veselý, Holík, Čachotský – Kubiš, Cibák, Sýkora – Říčka, Vlach, Okál – Čech, Sedláček, Ondráček.
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Šimek, Ševc, Derner, Ulrych, Výtisk, Plutnar, Kájínek – Birner, Vampola, Řepík – Radivojevič, Bakoš, Bulíř – Krenželok, Jelínek, Valský – Vlach, Lakatoš, Stránský.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Šimek, Ševc, Derner, Ulrych, Výtisk, Plutnar, Kájínek – Birner, Vampola, Řepík – Radivojevič, Bakoš, Bulíř – Krenželok, Jelínek, Valský – Vlach, Lakatoš, Stránský.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šindler, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan
Diváci: 4123
Výhru Liberce pečetí trefou do prázdné klece BRANKO RADIVOJEVIČ. Asistence: Radim Šimek.