Poprad – Skalica 4:3 (po pr.) | Žilina – Martin 3:6 (kon.) | Košice – Nitra 3:2 (kon.)
Zvolen – Trenčín 2:1 (kon.) | Piešťany – Banská Bystrica 1:3 (kon.)
HK Poprad
4:3 (2:2, 1:1, 0:0 - 1:0)
HK Skalica
sk Pátek 16.10.2015, 17:30 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

Zápas sa teda rozhodol až v predlžení, a to hneď po 24 sekundách po góle z hokejky Hvilu. Poprad teda získava dva body, Skaličania odchádzajú spod Tatier s jedným bodom.

Ďakujeme vám za pozornosť a prajeme pekný zvyšok večera. (19:56:32)

60:24
    Poprad dal gól!
    Popradčania bleskovo rozhodli v predĺžení! Dostali sa do útočného pásma, tam sa rozmiestnili. Kasík prihral na pravú stranu Krotákovi, ktorý po šírke ihriska našiel LUKÁŠA HVILU a ten strelou švihom prekonal Ševelu!
    Asistencie: Arne Kroták a Jaroslav Kasík.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V poslednej dvadsaťminútovke teda gól nepadol a po krátkej prestávke uvidíme predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:47
    Popradčania vyhrali buly a od modrej čiary pálil Kasík, ktorého strela mierila mimo bránky.

59:35
    Presilovka pre Poprad. Henrich Jaborník dostáva dve minúty za hákovanie a Poprad si berie oddychový čas.

59:01
    V šanci z medzikružia bol Richard Rapáč, no jeho zakončenie letelo tesne nad bránku!

58:18
    Zakázané uvoľnenie. Previnili sa Popradčania.

57:42
    Ľuboš Bartečko sa pekne natlačil do útočného pásma po ľavom krídle a z tesnej blízkosti brány aj strieľal, no puk dokázal namieriť iba na Ševelovu hokejku!

56:59
    Kasík našiel na modrej čiare Krotáka, ten však už bol v útočnom pásme, a tak bol po tejto situácii pískaný ofsajd.

56:15
    Richard Rapáč spoza brány videl pred bránkoviskom Paukovčeka a snažil sa mu posunúť puk, no brankár Ševela bol v tejto situácii dôslednejší.

55:12
    Popradskí hokejisti si opäť nerozumeli, Bartečko síce kýval plecami, no napriek tomu to bolo jasné postavenie mimo hry.

Dnešné stretnutie sleduje 850 divákov.

54:37
    Do šance z pravého kruhu sa dostal Pavel Brendl, ale mieril iba do Kostúrovej výstroje.