Č.Budějovice – Litvínov 7:0 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové 0:4 (kon.) | Vídeň – Karlovy Vary 0:8 (kon.)
Zlín sledge – SOHO Olomouc 5:1 (kon.) | Dolný Kubín – Studénka Sledge 2:1 (kon.)
SHK LAPP Zlín
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 17.10.2015, 14:00 • PSG aréna, Zlín. Kapacita: 529 diváků. • Česká para hokejová liga • 3. kolo

Ode mne je to vše, díky za pozornost a někdy napočtenou! (15:41:34)

Zlínští nakonec vítězí 5:1, a je to zasloužená výhra. Od prvních minut byli ševci lepším celkem.

Nejlepším hráčem za domácí je Petr Stodůlka, za hosty pak gólman Michal Černoch.

44:20
    Domácí se dostali do přečíslení dva na nikoho, při koncovce jim ale prázdná branka byla málo.
    Zdeněk HÁBL - 5:1

43:39
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí střílí pátý gól! Střela Slováčka se odrazila jen ke ZDEŇKOVI HÁBLOVI, který nadvakrát dopravil puk do sítě. Asistence: Daniel Slováček.

42:40
    Hráči LAPPu si opět podmanili obrané pásmo Olomouce.

41:15
    Karel Veselý se dostal do samostatného úniku a měl náskok zhruba půlku střední třetiny, přesto jej domácí hráči dohnali a o puk obrali.

40:30
    Julinovu střelu ukryl brankář Kohoutů bez problémů do lapačky.

39:34
    Šnajdar byl zcela sám před Černochem, toho ale překonat nedokázal!

38:59
    Palát si sice nyní obranou soupeře projížděl jako nůž máslem, ovšem zakončení jsme se nedočkali.

38:16
    Střela Ligdy do horní části branky sice byla až od modré čáry, Černochovi ale nadělala starosti.

37:43
    Hosté působí celkem odevzdaným dojmem...

37:07
    Julina nyní dostal puk na pravý kruh a pálil skoro do odkryté klece, avšak síťku rozvlnil jen zvenčí!

36:33
    Střela Pavla Juliny z mezikruží byla zblokována mimo zařízení.

35:46
    Puk na střídačkách, vhazovat se bude ve středovém kruhu.
    David PALÁT - 4:1

34:40
    Ale to už neplatí! Dobrý pas dostal DAVID PALÁT a vše zakončil gólovou střelou. Asistence: Zdeněk Hábl.

34:26
    Klidnější pasáž hry vyhovuje více domácím, vedou o dvě branky.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 3. Šafránek, 7. Palát (Julina), 30. Fojtík (Z.Hábl), 35. Palát (Z.Hábl), 44. Z.Hábl (Slováček) – 16. Veselý (Novák)

SHK LAPP Zlín: Matoušek – Julina, Hábl Z., Šafránek – Fojtík, Palát, Stodůlka, Ligda, Hábl D., Šnajdar, Slováček
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Rozkopal, Prášil, Tichý, Brix, Horký, Jedlička, Mikuš Radim, Mikuš Radek, Švrček – Pabst, Veselý K., Stodola, Geier, Novák, Veselý J., Keller