Club Brugge – Oostende 1:0 (kon.) | Waregem – Anderlecht 0:4 (kon.) | Kortrijk – Charleroi 2:0 (kon.)
KV Kortrijk
2:0 (1:0)
Sporting Charleroi
Neděle 18.10.2015, 20:00 • Guldensporenstadion, Kortrijk • Belgická Jupiler Pro League • 11. kolo

Je za námi zápas, ve kterém vítězí KV Kortrijk!!
    Vítězství domácího týmu se zrodilo ve 28. minutě po gólu Papazogloua. Vítězství ve druhém poločase svou střelou zpečetil Tomi Kiš, který dal domácím jistotu dvoubrankového vedení.

To je z dnešního zápasu ode mne vše! Já děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (22:01:34)

90+3

90+3
    Domácí drží míč a vyčkávají na závěrečný hvizd sudího, který každým okamžikem odpíská konec zápasu.

90+2
    Kage s přímého kopu nemířil vůbec špatně! Míč končí jen těsně vedle levé tyče hostujícího brankáře.

90+1
    Volný přímý kop pro domácí tým.

90
    Hlavní rozhodčí Delacour nastavuje ve druhém poločase tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Ke střele se dostal Pollet, který z voleje míří vysoko nad domácí branku.

89
    Na druhé straně bude následovat rohový kop Charleroi.

88
    Standardní situace zůstává nevyužita, jelikož hostující brankář se vyhoupl do vzduchu a míč chytá do svého náručí.

87
    Poslední střídání na straně domácích. Ze hřiště odstupuje střelec druhé branky Tomi Kiš a přenechává místo Kamarovi.

86
    De Mets byl nyní u rohové praporku faulován a domácí získávají další standardní situaci.

85
    Blíží se nám konec druhého poločasu, ve kterém domácí vedou 2:0 a při pohledu na pohyb hostů to vypadá, že se skóre měnit moc nebude.

83
    Ndongala o pár chvil později poslal míč do pokutového území, kde nebyl žádný jeho spoluhráč a Keet míč bez problémů chytá do svého náručí.

82
    Ndongala fauloval na polovině hřiště a domácí získávají další cenné vteřinky klidu.

81
    Hostující hráči jakoby věděli, že v dnešním zápase body brát nebudou a pohybem dávají najevo, že chtějí konec zápasu.

80
    Druhé střídání na straně Kortrijku. Hřiště opouští De Smet a přenechácá místo Sarrovi.

79
    Z rohového domácích není nic a hosté mohou jít do útoku.

78
    Rohový kop pro domácí tým.

77
    Poslední střídání na straně hostí. Ze hřiště odstupuje Baby a jeho místo na poslední minuty zabere Stevance.