Jihlava – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:2 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 2:2 (kon.)
Třinec – Dukla Praha 1:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:2 (1:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 18.10.2015, 15:00 • Stadion Bazaly • Juniorská liga • 13. kolo

Z Bazalů je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek neděle. (17:12:04)

ŽK: 1-1

Ani ve druhém poločase Baník nepotvrdil postavení v tabulce a útočnou formu z posledních zápasů. Navíc velmi rychle inkasoval po obrovské hrubce brankáře Šroma a jednoduchém gólu Janocha. Hosté pak vedení kontrolovali a nepřesné domácí nepouštěli do tlaku. Sami navíc mohli zvýšit vedení, avšak Čadek ve velmi dobré pozici selhal. Přesto postupem času Ostravští poněkud zatlačili svého soupeře a vytěžili z toho vyrovnání po dorážce střídajícího Šašinky. V závěru si oba týmy vytvořily po jedné šanci, další gól však již nepadl a poslední minuty si hosté bezpečně pohlídali. Odváží tak velmi cenný bod. Pro domácí to je první bodová ztráta po šesti zápasech. Velmi překvapivá, avšak naprosto zasloužená.

Počet diváků nebyl nahlášen, odhaduju kolem stovky.

90+2

90+2
    A to je také to poslední, co se na hřišti stalo.

90+2
    Navíc faul na útpočné polovině je zbavuje míče.

90+2
    Domácí spěchají a jsou zbrklí.

90+1
    Faul na brankáře znamená, že z rohu se nic neurodí.

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty.

90
    Tomšů se nedokázal otočit s míčem na malém vápně a obránce mu ho ukopl pryč. Rohový kop.