Jihlava – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:2 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 2:2 (kon.)
Třinec – Dukla Praha 1:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:2 (0:1)
FC Slovan Liberec
Neděle 18.10.2015, 11:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Juniorská liga • 13. kolo

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a u dalších přenosů se těším nashledanou. (13:16:36)

Dnešní utkání sledovalo 70 diváků.

To také byla úplně poslední věc, která byla dnes v Mladé Boleslavi k vidění, po prvním poločase, který nenabídl příliš fotbalové se fanoušci přece jen dočkali v poločase druhém. Mladá Boleslav dřela, dokonce se dvěma slepenými brankami dočkala do vedení, ale to ji dlouho nevydrželo. Pak ještě domácí v přesilovce své soupeře tlačili, paradoxně však větší šance měl hostující Slovan a tak se oba celky rozešly smírně po remíze 2:2.

90+4

90+3
    Ten však chytá Hroššo a založil rychlý útok, který na polovině hřiště za cenu žluté karty přerušil Malpon a může být hodně rád, že jej sudí Váňa neposlal do sprchy o pár okamžiků dříve.

90+2
    Nakonec to bude po zblokovaném centru nejspíše poslední rohový kop tohoto zápasu.

90+1
    Ještě jsou u míče domácí fotbalisté, kteří mají možná jednu z posledních šanci na ohrožení branky Slovanu.

90
    Poslední spíše taktické střídání v hostujícím dresu, hřiště opustil Cal a nahrazuje jej Pospíšil.

90
    Jenže ten celou situaci uspěchal a se stříleným centrem si opět poradil Hroššo.

89
    Málem se mohl také Liberec radovat, míč se dostal až na jednoho z útočníků, který v případě dobrého převzetí míče mohl upalovat sám na Godolu, to se však nepodařilo a s útokem nyní spěchá vpřed domácí výběr.

88
    S centrem do pokutového území si však opět poradil Hroššo, který byl navíc faulován, ale přesto rozehrává rychlý protiútok svého týmu.

87
    Mladá Boleslav dřev, nyní přichází obranný faul a zajímavá standardní sitiace.

86
    Jenže příliš dlouho to hostujícímu výběru nevydržela a po delší době se domácí hráči dostali i do pokutového území, avšak zde byl první u míče Hroššo.

85
    V dalším útočném snažení opět přicházejí lehce domácí fotbalisté o míč, navíc přišel i faul a Slovan tak opět kontroluje hru.

84
    Naopak obrana domácích nehraje vůbec dobře a Slovan mohl jít do vedení! Po rychlém útoku po pravém křídle přišel centr na zcela osamoceného Bláhu, který však tváří tvář Godulovi poslal míč nad branku.

83
    Domácí fotbalisté se snaží co to jde, aby vstřelili svou třetí branku tohoto utkání, ale obrana Slovanu hraje v posledních minutách parádně.

82
    Jenže domácí fotbalisté si míč neužili příliš dlouho. Nyní navíc může být Godula hodně rád, že centrovaný míč nemířil mezi tři tyče, jelikož své vyběhnutí nenačasoval vůbec dobře a pouze mohl sledovat, zda se Slovan nebude radovat znovu. Naštěstí to pro gólmana domácích a i celou Boleslav dobře dopadlo.

81
    Slovan je o jedno hráče méně snad ještě aktivnějším týmem, než byl do těchto chvil. Po další standardní situaci se dostal k hlavičce Krejčí, avšak ta neměla potřebnou razanci a Godula míč lehce chytá.

80
    Další dvojité střídání si přichystal hostující trenér. Hřiště opouští Krejčí a Machuča, místo nich si poslední minuty užijí Kaiser a Tabeira.